Wokół Royal Rumble, powrót Kurta Angle, rozpad RK-Bro, Ric Flair

Christian Jensen (Kcramsib)
Newsów: 222

Głównym producentem oraz scenarzystą męskiego royal rumble matchu był Shane McMahon. Jak donosi "Ringside News", jego praca spotkała się z bardzo negatywnym przyjęciem innych zawodników: scenariusz walki ulegał wielokrotnym zmianom jeszcze w dniu gali, co utrudniało przygotowania. Ponadto, Shane O Mac wyjątkowo usilnie zabiegał o jak najmocniejszą prezentację swojej postaci - zależało mu choćby, by znaleźć się w finałowej "czwórce" starcia.

***


Tymczasem Kofi odniósł się do popełnionego przez siebie botcha:

Co ciekawe, jego eliminacja nie była jedyną tego typu wpadką: przedwcześnie swój udział w royal rumble matchu zakończyła również Melina, której eliminacja była efektem poślizgnięcia.

***


Kurt Angle ogłosił, że powróci w najbliższym czasie do WWE TV. Odgrywana przez niego rola pozostaje, póki co, nieznana, przypuszczać można jednak, iż będzie miała związek z promocją gali Elimination Chamber. Przypominamy, to już 19 lutego - w Arabii Saudyjskiej.

***


Jak donosi "WrestleVotes", jedną z prominentnych walk podczas tegorocznej WrestleManii ma być pojedynek Randy'ego Ortona oraz Riddle'a. Starcie członków RK-Bro planowane było przez federację już latem ubiegłego roku, dla lepszej podbudowy zostało jednak odłożone w czasie.

***


Ric Flair oraz jego żona Wendy ogłosili, iż ich małżeństwo dobiegło końca. Dla Nature Boya jest to już piąty rozwód w dorobku.

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy