WWE 2k23 Even Stronger

O nieobecnych podczas Royal Rumble: Cesaro, Balor, Asuka, Sane, Kaitlyn i inni

Christian Jensen (Kcramsib)
Newsów: 222

Jednym z wielkich (?) nieobecnych sobotniej gali był Finn Bálor. Wbrew obawom części fanów, przyczyną jego nieobecności nie była kontuzja: jak ustaliło "WrestleVotes" (a potwierdziła redakcja Attitude, poświęcając 10 sekund na sprawdzenie Instagrama), pierwszy w dziejach Universal Champion otrzymał po prostu kilka dni wolnego i przebywa na wakacjach w Irlandii.

***


A skoro mowa o nieobecnych na Royal Rumble, wielkimi krokami zbliżają się powroty dwóch gwiazd żeńskiej części rosteru: Asuka oraz Bayley kończą przechodzone w ostatnich miesiącach rehabilitacje i ponownie zagoszczą na ekranach telewizorów w, odpowiednio, lutym oraz marcu. Według pierwotnych planów Japonka wrócić miała już w trakcie sobotniej gali, oficjele federacji postanowili jednak opóźnić jej powrót z uwagi na przypadający tego samego dnia występ Rondy Rousey.

***


W trakcie sobotniej gali nie ujrzeliśmy również kilku planowanych wcześniej powrotów: w meczu kobiet do ostatniej chwili wziąć udział miały Kaitlyn, Aksana oraz Jillian Hall. Wszystkie trzy obecne były w St. Louis, ostatecznie jednak federacja postanowiła nie skorzystać z ich usług.

Na początku roku pojawiły się również plany "ściągnięcia" na Royal Rumble Kairi Sane. Zawodniczka, której kontrakt z federacją wygasa ostatecznie w lutym tego roku, odrzuciła jednak ten pomysł, uzasadniając swoją decyzję niechęcią do opuszczenia Japonii - szczególnie w dobie szalejącej w Stanach Zjednoczonych pandemii.

***


Shelton Benjamin zgryźliwie podsumował, iż nieobecność w karcie sobotniej gali zrekompensowała mu możliwość zrobienia sobie wspólnych zdjęć z przyjaciółmi.

Z kolei Cesaro "polubił" w mediach społecznościowych kilka fanowskich postów wyrażających niezadowolenie z jego braku.

***


Do swojej nieobecności nie odniósł się Cedric Alexander. Jego uwagę skupiła reakcja na rasistowski (i skrajnie głupi) tweet jednego z fanów, porównujący jego (oraz Big Swole) dziecko do... Rondy Rousey. Dać ludziom Internet...

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Partnerzy

HoW

UndisputedPolska

plagiat

Czat

Kontakt

Poznaj redakcje portalu.

Napisz do nas: redakcja@wrestling.pl

Reklamy