Plany na Shane'a McMahona, Rawley po koronawirusie, spoilery z Raw

Kamil Gieroba (Giero)
Newsów: 1422

Shane McMahon powrócił podczas Royal Rumble Matchu i można się spodziewać, że odegra jedną z ról na WrestleManii 38. Póki co niewiadomą jest jego najbliższy rywal, ale PWInsider informuje, iż Shane będzie należał do rosteru Raw, więc będzie to gwiazda z tego brandu.

Była gwiazda WWE - Mojo Rawley po raz pierwszy od czasu zwolnienia z organizacji publicznie skomentował swój status. Zawodnik zdradził, iż stopniowo wraca do treningów. Nie miał możliwości skoczenia na pełne obroty, bo kilkanaście miesięcy temu przeszedł poważnie zakażenie koronawirusem. Choroba długo się jeszcze odbijała na stanie jego zdrowia. Skutki odczuwa właściwie do dzisiaj. Długo także trzymał problemy w tajemnicy, stąd było o nim cicho w ostatnich miesiącach.

Poniższe newsy zawierają otwarte spoilery z najnowszego Monday Night Raw!

W segmencie otwierającą czerwoną tygodniówkę dowiedzieliśmy się, z kim Brock Lesnar chce zawalczyć na WrestleManii 38. Zwycięzca Royal Rumble Matchu zadeklarował, że na największej scenie ze wszystkich zawalczy z WWE Universal Championem - Romanem Reignsem. Jednocześnie nie zrezygnował z planów, by był to title vs title match. Lesnar zatem wszedł do składu walki Elimination Chamber o WWE Championship.

Link do filmu


Podczas Raw poznaliśmy cały skład wspomnianej walki w komorze eliminacyjnej. W Arabii Saudyjskiej po pas zawalczą: aktualny mistrz - Bobby Lashley, Lesnar, zadeklarowany Seth Rollins i zawodnicy, którzy wygrali walki kwalifikacyjne: Riddle, Seth Rollins i AJ Styles.

Ronda Rousey, w porównaniu do Lesnara, nie chciała jeszcze zdradzić, z kim zawalczy na WrestleManii. Ogłosić ma to na najbliższym SmackDown. Natomiast tuż po jej konfrontacji z Becky Lynch na arenie pojawiła się... Lita. Hall of Famerka rzuciła wyzwanie do walki o pas na Elimination Chamber, a Lynch po chwili je zaakceptowała.

Link do filmu


Link do filmu


Aktualna karta Elimination Chamber, 19 lutego:

* WWE Championship Elimination Chamber Match: Bobby Lashley vs. Brock Lesnar vs. Austin Theory vs. Riddle vs. Seth Rollins vs. AJ Styles
* Raw Women's Championship Match: Becky Lynch vs. Lita

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy