WWE Royal Rumble 2022 - Podsumowanie gali

Kamil Gieroba (Giero)
Newsów: 1393

Poniższe newsy zawierają otwarte spoilery z gali Royal Rumble 2022!

W trakcie wydarzenia zobaczyliśmy sześć walk. Tym razem bez żadnego pojedynku w karcie wstępnej. Główną część show otworzyła konfrontacja o Universal Championship. Seth Rollins oficjalnie pokonał Romana Reignsa, ale stało się to przez dyskwalifikację. Zatem to Reigns nadal jest mistrzem. Warto odnotować, iż Rollins wyszedł do pojedynku przy wejściówce i ubiorze z czasów The Shield.

Kolejnym był kobiecy Royal Rumble Match. Wygrała powracająca Ronda Rousey, która weszła do walki z 28 numerem. Jako ostatnią wyeliminowała Charlotte Flair. To oznacza, że Rousey na WrestleManii 38 w main evencie zawalczy z mistrzynią, którą wybierze. To dla Rousey powrót po sporej przerwie, od czasów WrestleManii 35.

Becky Lynch przechytrzyła Doudrop i po akcji z narożnika zdołała obronić mistrzostwo kobiet Raw.

Bobby Lashley wykorzystał okazję i odzyskał WWE Championship, pokonując Brocka Lesnara. W kluczowych momentach Heyman odwrócił się od Brocka, a Roman Reigns zaatakował "Bestię".

Natomiast Edge i Beth Phoenix pokonali Maryse i Miza.

Walką wieczoru był męski Royal Rumble Match. Nie było zbyt wiele niespodzianek, a zwycięzcą był Brock Lesnar, który wszedł do starcia jako ostatni. Mieliśmy małe flashbacki, bowiem ostatnimi zawodnikami w ringu byli wspomniany Lesnar i Drew McIntyre - czyli dwójka, która kończyła Royal Rumble Match w 2020 roku.

Skrót gali:

Link do filmu

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy