Wiemy, kto zadebiutuje na TLC? Wyatt vs Bryan na Royal Rumble? Brak Tribute to the Troops

Arkao
Newsów: 1409

Bardzo ciekawe informacje dobiegają w ostatnich godzinach z zaplecza WWE. Zauważono, że kod zapowiedzi gali TLC w internecie zawiera " "alt= ‘Viking Raiders vs. Andrews & Webster' title = ‘Raw Tag Team Champions The Viking Raiders to issue open challenge at WWE TLC this Sunday.'"". Oczywiście istnieje opcja, że federacja, jak to czasem bywa, celowo wprowadza fanów w błąd. Gdyby jednak tak się nie stało, to na niedzielnym PPV mogą pojawić się właśnie Mark Andrews oraz Flash Morgan Webster. Do tej pory głównie występowali oni w NXT UK.

Mimo że anulowano plany na walkę między Brayem Wyattem a Danielem Bryanem podczas TLC, feud tej dwójki nie jest odwołany. Wszystko wskazuje na to, że gdy "Fiend" poradzi sobie z The Mizem, to podczas Royal Rumble spotka się w ringu właśnie z Danielsonem. Na ten moment wszystkie plany zakładają, że Bray Wyatt utrzyma najważniejszy tytuł brandu SmackDown do WrestleManii.

Kilka dni temu informowaliśmy, że odbyły się nagrania gali Tribute to the Troops. Okazało się jednak, że w tym roku event ten nie będzie emitowany w telewizji. USA Network poinformowało federację, że nie znajdzie czasu antenowego dla tej gali. Mimo to Vince McMahon postanowił, że event się odbędzie.

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy