Kolejne PPV AEW zapowiedziane, Co czeka nas za tydzień na Dynamite, Vickie Guerrero

Arkao
Newsów: 1409

All Elite Wrestling poinformowało, że następne PPV tej federacji odbędzie się już 29 lutego w Chicago. Gala ta będzie nazywała się AEW Revolution. Odbędzie się w Wincrust Arena, która może pomieścić ponad dziesięć tysięcy widzów. Nie sprawdziły się więc pogłoski, że Cody Rhodes będzie chciał już tak szybko użyć jednej z klasycznych nazw WCW. Oczywiście w styczniu zobaczymy specjalny odcinek Dynamite o nazwie Bash at the Beach.

W przyszłym tygodniu głównym wydarzeniem Dynamite będzie pojedynek o pasy drużynowego. The Young Bucks wejdą do ringu z SCU. W walce o miano pretendentki do tytułu kobiet zawalczą Britt Baker oraz Kris Statlander. Chris Jericho za to w walce bez tytułu mistrzowskiego na szali zawalczy z Jungle Boyem.

Vickie Guerrero pojawiła się przed nagraniami wczorajszego Dynamite. Była pracownica WWE komentowała walki podczas AEW Dark, które będą wyemitowane w przyszłym tygodniu. Nie ma żadnych informacji, by podpisała ona jednak stały kontrakt z tą federacją. Prawdopodobnie był to tylko gościnny występ.

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy