Niespodziewany nowy mistrz w NXT, Dwie walki mistrzowskie za tydzień, Kontuzja Dakoty Kai

Arkao
Newsów: 1409

Niespodziewanie podczas wczorajszego telewizyjnego odcinka NXT poznaliśmy nowego mistrza dywizji Cruiserweight. W walce otwierającej show Angel Garza pokonał Lio Rusha i pierwszy raz w karierze zdołał wygrać to mistrzostwo. Został tym samym 13 mistrzem od czasu, gdy pas ten powrócił w 2016 r. Rekordzistą pod względem panowania nadal jest Neville, który trzymał pas przez 232 dni.

W walce wieczoru odbyło się starcie o miano pretendenta do mistrzostwa NXT. Finn Balor finalnie pokonał Keitha Lee oraz Tommaso Ciampę i pierwszy raz od ponad 3 lat otrzyma szansę na zostanie mistrzem tego brandu. Za tydzień w walce wieczoru gali wejdzie do ringu z Adamem Cole'em. Przypomnijmy, że Finn Balor zdobył już kiedyś to złoto i trzymał je przez bardzo długi czas.

WWE poinformowało, że podczas walki z Mią Yim na wczorajszym NXT TV kontuzji doznała Dakota Kai. Nie wiadomo, czy jest to groźny uraz i jak długo będzie musiała ona pauzować. W przyszłym tygodniu za to zobaczymy pojedynek o pas mistrzowski kobiet między Shayną Baszler a Rheą Ripley.

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy