Souled Out oraz inne gale WCW w WWE? CM Punk o feudzie Lany z Rusevem, Dzisiejsze NXT

Arkao
Newsów: 1409

Wiele wskazuje na to, że w zbliżającym się roku możemy zobaczyć w WWE więcej gal o starych nazwach z WCW. W tym momencie, jak wiadomo, rozgrywane jest specjalne TakeOver: War Games oraz w grudniu Starrcade. All Elite Wrestling weszło jednak do walki o zagwarantowanie sobie nazw z upadłej federacji. Vince McMahon nie chce dać za wygraną i w następnej kolejności chce przejąc takie gale jak: Souled Out, Greed, Living Dangerously, Sin oraz World War 3. W styczniu za to zobaczymy tygodniówkę AEW Dynamite o specjalnej nazwie "Bash at the Beach".

CM Punk podczas wczorajszego Backstage wyraził swoją opinie na temat feudu między Rusevem a Laną. Były WWE Champion stwierdził, że dobrym pomysłem byłoby zrobienie z Bułgara i Amerykanina tag teamu. Dwójka ta miałaby już dość Lany i podczas WrestleManii stoczą starcie z inną drużyną, a przegrany otrzyma Lanę zamkniętą w klatce nad ringiem.

Już dzisiaj odbędzie się kolejny odcinek NXT TV. Przypomnijmy, że w walce wieczoru zobaczymy pojedynek o miano pretendenta do pasa mistrzowskiego NXT. Keith Lee spotka się w ringu z Tommaso Ciampą oraz Finnem Balorem. Za tydzień zwycięzca otrzyma szansę na wygranie głównego pasa NXT w walce z Adamem Cole'em.

CM Punk

dodane przez Arkao w dniu: 11-12-2019 16:37:00

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Partnerzy

plagiat

Czat

Kontakt

Poznaj redakcje portalu.

Napisz do nas: redakcja@wrestling.pl

Reklamy