Wielkie walki planowane na Survivor Series i HiaC, Długa przerwa Big Cassa

Arkao
Newsów: 1409

Po zakończeniu SummerSlam rozpoczęła się droga do najważniejszej gali jesieni, Survivor Series. W ubiegłym roku odbyły się na niej trzy walki drużynowe brandów, a do tego wielki pojedynek między Brockiem Lesnarem a Goldbergiem. W tym roku ponownie ma być to bardzo duża gala. Pisaliśmy już o planach na starcie drużynowe między drużyną Kevina Owensa oraz Shane'a McMahona. Na Raw także mają zostać zebrane zespoły i prawdopodobnie zrobią to John Cena i Roman Reigns.

Możliwe, że rywalizacja Brocka Lesnara z Braunem Strowmanem nie zakończy się już na No Mercy. Feud ma zostać przeciągnięty właśnie do Survivor Series, gdzie dwóch potworów sprawdzi, kto jest mocniejszy. Do listopada pas WWE z rąk Jindera Mahala ma przejąć Shinsuke Nakamura. Jeżeli WWE zrezygnuje z jego walki z AJ Stylesem na WrestleManii, to zobaczymy ją właśnie na Survivor Series.

Wcześniej odbędzie się specjalne PPV brandu SmackDown, czyli Hell in a Cell. Prawdopodobnym main eventem jest starcie Kevina Owensa z Shane'em McMahonem. To właśnie na tej gali pasy drużynowe od braci Uso mogą przejąć Chad Gable i Shelton Benjamin. Mało realne, by WWE nie uczyniło z tej dwójki czołowej drużyny SmackDown. AJ Styles zakończył już właściwie rywalizację z Kevinem Owensem, ale kolejnym pretendentem ma zostać Baron Corbin. W jednej z najważniejszych walk Jinder Mahal będzie bronił pasa WWE w walce z Shinsuke Nakamurą.

Kontuzja Big Cassa okazała się być dużo poważniejsza, niż się pierwotnie wydawało. Były pretendent do pasa Universal może rozstać się z ringiem na prawie rok. Tym samym opuści on prawdopodobnie WrestleManię 34. Wiele powinno wyjaśnić się w najbliższych tygodniach.

Pierwotne plany na SummerSlam zakładały, że Shinsuke Nakamura pokona Jindera Mahala, a kilka minut później Baron Corbin pokona go, wykorzystując walizkę Money in the Bank. Wszystko zmieniło się jednak po tym, gdy postanowiono pozbawić Corbina walizki. Feud Mahala i Nakamury musiał zostać rozciągnięty w czasie i dlatego Hindus utrzymał tytuł.

Mae Young Classic Bracketology:

Kliknij tutaj aby zobaczyć wiadomość (Uwaga! może zawierać spoilery)

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy