Trzy odejścia z GFW, Cornette o swoim występie, pierwsze walki w karcie Bound for Glory

Michał Sienkiewicz (Michcio)
Newsów: 720

Jim Cornette, który pojawił się na Impact Destination X, "zwalniając" Bruce'a Pricharda i decydując o przyszłości tytułu GFW, zdementował to, że został zatrudniony przez GFW. Jim twierdzi w poniższej wypowiedzi, że występ na Destination X był jednorazowy, a sam Cornette nawet nie jest uwzględniony na stronie prezentującej roster federacji z Nashville. Powiedział też, że pomimo niechęci wiązania się na stałe z jedną federacją, może pojawić się ponownie w GFW albo w innej federacji, "jeśli tylko będzie to miało sens".

Kliknij tutaj aby zobaczyć wiadomość (Uwaga! może zawierać spoilery)


Informowaliśmy jakiś czas wcześniej, iż Davey Richards miałby skończyć swoją karierę aktywnych występów w ringu GFW. Mamy potwierdzenie tego, że Davey, tak jak wówczas twierdził, będzie dalej występować w ringu, wraz z jednoczesnym rozwijaniem kariery ratownika medycznego. Były zawodnik GFW wystąpi na galach EVOLVE 92 oraz EVOLVE 93 odpowiednio 22 i 23 września.

Poniższy news został ukryty w tag spoiler, gdyż częściowo jest spoilerem ostatnich tapingów Impact:

Kliknij tutaj aby zobaczyć wiadomość (Uwaga! może zawierać spoilery)


Informowaliśmy tuż przed tapingami Impact o tym, że Tyrus nie jest zadowolony ze sposobu traktowania swojej postaci przez federację GFW. Ex-Brodus Clay zarzekał się nawet, że nie pojawi się na tapingach Impact tak długo, jak długo nic się w tej kwestii nie zmieni. W ten weekend Tyrus poinformował na Twitterze, że jego życzenie zostało spełnione i został on zwolniony przez federację z Nashville.
W zeszłym tygodniu o rezygnacji z kontraktu GFW na Instagramie poinformował "The Pope" D'Angelo Dinero.

"The clock is ticking, never standing still, yet memories will come, in floods they will. This was no surprise as things began to click, when negotiations stalled because of arithmetics. In arriving hello is easy to say, in departing it's different as some will sway. But no not me as I look towards the sky, for there's a reason I've always walked with my head held high. Although the past will come trickling around and through, the future is bright with much things for me to do. So thanks to my friends and staff who showed me goodwill, because those memories are the only moments that makes the clock stand still." ~PHS #GoodBye #ThankYou #Pray4Flair #WWE #Wrestling #Sports #Entertainment #Impact #Boxing #HOF #Smile #Nothing #But #Love #Not #Retired

Post udostępniony przez Elijah Burke (@dablackpope)W poniższym spoilerze ukryte są pojedynki planowane na listopadowe Bound for Glory:

Kliknij tutaj aby zobaczyć wiadomość (Uwaga! może zawierać spoilery)

Komentarze

Komentarze z forum (2)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Kliknij tutaj aby zobaczyć wiadomość (Uwaga! może zawierać spoilery)

napisane przez Arkao w dniu : 23-08-2017

Kliknij tutaj aby zobaczyć wiadomość (Uwaga! może zawierać spoilery)

napisane przez filomatrix w dniu : 23-08-2017

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy