Więcej o absencji Braya Wyatta, wytyczne dot. awansów do głównego rosteru, powrót Ceny

Michał Dołęga (Headliner9)
Newsów: 302

Bray Wyatt nie pojawił się w telewizji od Raw po WrestleManii, więc w sieci pojawiły się spekulacje, jakoby zawodnik podpadł komuś na zapleczu i był celowo trzymany poza wizją. Według informacji PW Insider, "The Fiend" jest osobą lubianą i nie popadł z nikim w konflikt, więc jego absencja nie jest spowodowana takimi czynnikami. Mówi się raczej o tym, że WWE czeka z jego przywróceniem do powrotu fanów na widownię.

Z racji dwóch fal zwolnień, do jakich doszło ostatnio w organizacji ze Stamford, można spodziewać się kilku awansów z NXT na Raw oraz SmackDown. Co ciekawe, Vince McMahon tym razem chce, aby do głównych brandów trafili przede wszystkim wrestlerzy oraz wrestlerki posiadające ciekawe gimmicki. Umiejętności ringowe w tym przypadku mają zejść na dalszy plan.

Zdaniem dziennikarza Jona Alby, walką wieczoru tegorocznego SummerSlam będzie starcie Johna Ceny z Romanem Reignsem o pas Universal. Alba podaje, że grafik Ceny w lipcu zacznie się luzować i będzie mógł on powrócić do WWE, żeby rozpocząć program prowadzący do mistrzowskiej walki na sierpniowym PPV.

W związku ze zbliżającą się premierą odcinka serialu dokumentalnego o Nexusie, WWE zamieściło w serwisie YouTube walkę z SummerSlam 2010: Team WWE vs. Team Nexus:

Link do filmu

dodane przez Michał Dołęga (Headliner9) w dniu: 10-06-2021 16:03:00

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy