Status Strowmana, Peacock chce krótszych PPV, oglądalność NXT, Triple H o Tedzie DiBiasem

Kamil Gieroba (Giero)
Newsów: 1508

Każda organizacja chcąca zakontraktować Brauna Strowmana po jego odejściu z WWE, będzie potrzebowała sporej gotówki. Jak donosi Mike Johnson z PWInsider, cena wywoławcza Strowmana za pojedynczy występ rozpoczyna się od pięciocyfrowej kwoty. Mówi się, że Strowman jest "ustawiony" finansowo, co oznacza, że nie musi się spieszyć i na siłę zdobywać kontraktów. To się zmieni, jeśli jakaś firma zapłaci odpowiednią cenę. Dla przypomnienia - zawodnik zarabiał rocznie ponad milion dolarów w WWE. Od września będzie mógł występować dla innych federacji.

Współpraca z Peacock wymusza zmiany w organizacji gal przez WWE. Możemy się spodziewać, że kolejne eventy PPV nie będą trwały tak długo jak kiedyś. Według obecnych spekulacji, już SummerSlam może mieć zaledwie trzy godziny. Jest to nietypowa długość jak na PPV z "Wielkiej Czwórki". A ten trend może utrzymać się na dłużej.

NXT zebrało w tym tygodniu 669,000 widzów. Jest to nieznaczny skok - o tysiąc w porównaniu do poprzedniego epizodu. I wygląda na to, że program na razie ustabilizował się na tym poziomie.

Zostając w temacie NXT - Triple H jest wyraźnie zadowolony ze współpracy z Tedem DiBiasem. W ostatnim wywiadzie dla Metro wypowiadał się w samych superlatywach nt. "Million Dollar Mana". Podkreślał jego otwartość na porady dla innych zawodników i ciągłe zaangażowanie w pracę w storyline'ach dotyczące jego osoby. Hunter stwierdził, że taka postawa nie jest codziennością u innych postaci, które występowały w czasach DiBiasego. Zdradził też ciekawostkę - pas Million Dollar nie był poddawany żadnym zmianom, jest jednym z niewielu, które zostały w oryginalnym designie.

Top 10 NXT Moments: WWE Top 10, June 8, 2021

Link do filmu

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy