NWA 73 i All-Women's PPV zapowiedziane na koniec sierpnia, wydarzenia z NWA Powerrr

Michał Sienkiewicz (Michcio)
Newsów: 720

UWAGA! Newspack zawiera otwarte spoilery najnowszego odcinka NWA Powerrr!

Na początku najnowszego odcinka NWA Powerrr doszło do interesującego ogłoszenia. Billy Corgan powitał w NWA zwolnioną niedawno z WWE Mickie James oraz ogłosił, że NWA ma w planach pierwsze w swej historii PPV, w którego karcie wystąpią wyłącznie Panie - NWA In Power. Gala zostanie zrealizowana w sobotę 28 sierpnia. James jest producentką wykonawczą tej gali i zapowiedziała, że do udziału w tym historycznym evencie zaproszone są wszystkie wrestlerki z rożnych federacji, bez względu na to, czy mają kontrakt z NWA, czy nie.Z kolei w niedzielę 29 sieprnia będzie miało miejsce kolejne NWA PPV - NWA 73rd Anniversary Show. Obie gale odbędą się w miejscu istotnym dla historii National Wrestling Alliance - Chase Ballroom w Saint Louis w stanie Missouri.

Zwakowany pas mistrzowski NWA National znajdzie w najbliższym czasie nowego właściciela w postaci zwycięzcy mini-turnieju. W dwóch Triple Threat Matchach zmierzą się poprzedni mistrz, Chris Adonis, Tom Latimer oraz Parrow, a także JTG, Fred Rosser oraz Kratos.

W jednym z segmentów "przy mównicy" pojawił się zamaskowany wrestler, który jest nowym członkiem rosteru NWA. Zamaskowany mężczyzna powiedział, że na razie tylko Billy Corgan zna jego prawdziwą tożsamość.

Trevor Murdoch w wywiadzie na zapleczu odniósł się do kontrowersyjnego końca walki o pas NWA World Heavyweight na When Our Shadows Fall PPV (Aldis obronił pas, przegrywając przez dyskwalifikację po tym, jak mistrz uderzył sędziego krzesłem). Mimo tego, że to nie ze swojej winy Trevor nie został nowym mistrzem, powiedział, że to on musi się teraz wziąć w garść.

Walka debiutujących i zwycięskich na When Our Shadows Fall PPV La Rebelion (Bestia 666 & Mecha Wolf) z ich przeciwnikami The End (Parrow & Odinson) zakończyła się bez rozstrzygnięcia.

Segmentem kończącym galę była celebracja Kamille jako nowej mistrzyni kobiet NWA. Kamille pokonała Serenę Deeb na When Our Shadows Fall PPV. Towarzyszył jej NWA World Heavyweight Champion, Nick Aldis. Melina spróbowała zakłócić celebrację, ale została zatrzymana przez Jennacide.

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Partnerzy

HoW

UndisputedPolska

plagiat

Czat

Kontakt

Poznaj redakcje portalu.

Napisz do nas: redakcja@wrestling.pl

Reklamy