W jakim stanie naprawdę jest Jordan? Kulisy zakończenia Raw, Sukcesy The Miza i Ruseva

Anna Suchocka (Amy)
Newsów: 381

Wczoraj pisaliśmy o poważnych problemach zdrowotnych Jasona Jordana. Według Dave'a Meltzera zawodnik może pauzować ponad rok, jeśli tylko zdecyduje się na operację karku. Tym informacjom zdecydowała się zaprzeczyć żona Jasona. Przyznała ona, że jej mąż zmaga się z urazem, sytuacja jednak nie jest aż tak poważna, jak przedstawiają to media.
WWE tymczasem wycofało Jordana z trasy. Oznacza to, że nie będzie pojawiał się na live eventach i tapingach.

Na zakończenie Raw Elias wygrał Triple Threat Match, w którym prócz niego udział wzięli John Cena i Braun Strowman. Elias spinował Cenę, a następnie obaj zostali zniszczeni przez Strowmana. Powodem takiego bookingu była chęć sprawienia, by muzyk stał się bardziej over. Ma to także pomóc w rozwoju feudu pomiędzy nim a Johnem. Wydarzenia po walce miały natomiast podkreślić dominację Strowmana, który ma być przedstawiany jako jedna z topowych gwiazd podczas drogi do WrestleManii.

The Miz podpisał nowy kontrakt z WWE. Umowa obowiązywać będzie aż do 2022 roku. Federacja chciała ponoć, by mistrz interkontynentalny zobowiązał się do pracy dla niej przez jeszcze dłuższy okres, ostatecznie jednak stanęło na 4 latach. Pojawiły się także plany, by Miz był najdłużej panującym mistrzem IC w historii, biorąc pod uwagę zsumowany czas wszystkich reignów.

Powody do zadowolenia ma również Rusev. Jego merchandise sprzedaje się doskonale. Koszulka z napisem Happy Rusev Day jest drugą najlepiej sprzedającą się w WWE Shopie, zaraz po t-shircie Rondy Rousey. Wielu nabywców ma także kalendarz Rusev Day.

John Cena i Maria vs Edge i Lita:
Kliknij tutaj aby zobaczy� wiadomo�� (Uwaga! mo�e zawiera� spoilery)

Komentarze

Komentarze z forum (2)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

"Elias spinował Cenę, a następnie obaj zostali zniszczeni przez Strowmana. Powodem takiego bookingu była chęć sprawienia, by muzyk stał się bardziej over. Ma to także pomóc w rozwoju feudu pomiędzy nim a Johnem. Wydarzenia po walce miały natomiast podkreślić dominację Strowmana"

Z innych wiadomości: woda jest mokra.

Bez urazy Amy, wiem że tego "newsa" pierwszy podał bodaj Meltzer, czasem jednak wydaje mi się, że dziennikarze mają czytelników za idiotów, którym trzeba tłumaczyć oczywistości...

napisane przez Kcramsib w dniu : 07-02-2018

Reklama

Partnerzy

HoW

UndisputedPolska

plagiat

Czat

Kontakt

Poznaj redakcje portalu.

Napisz do nas: redakcja@wrestling.pl

Reklamy