Kolejna kontuzja Finna Balora? Nowy turniej dla zawodników z Meksyku

Arkao
Newsów: 1409

WWE podobno planuje stworzyć nowy turniej przeznaczony głównie dla meksykańskich zawodników. Miałby on być jednak uzupełniony o wrestlerów z m.in. Brazylii, Chile, Peru, Argentyny oraz innych krajów Ameryki Łacińskiej. Tym samym oficjele federacji chcą trafić z WWE Network właśnie w te rejony świata. Nie wiadomo jednak, czy rywalizacja ta odbędzie się w 2018 r., czy zostanie jednak przeniesiona na inny czas.

Niestety wygląda na to, że podczas wczorajszego Raw kolejnej kontuzji mógł doznać Finn Balor. Irlandczyk podczas walki z Revival, gdzie wspierał go Karl Anderson, prawdopodobnie doznał urazu barku. Bardzo mało wiemy obecnie, jak poważna jest ta kontuzja, ale bezpośrednio po walce były Universal Champion miał wyraźne problemy z podniesieniem ręki. Być może lekarze badający go zaraz po pojedynku nie stwierdzili niczego groźnego, bowiem Finn został już zapowiedziany do Fatal 4-Way Matchu w najbliższym tygodniu. Gdyby jednak to okazało się prawdą, mógłby on opuścić drugą WrestleManię z rzędu.

Możliwe, że jeszcze podczas tegorocznego Hall of Fame do holu sław dołączy Mark Henry. Twórca Hall of Pain prawdopodobnie już definitywnie zakończył karierę, ale nadal pozostaje w bardzo dobrych stosunkach z WWE. Henry w swojej karierze wywalczył kilka tytułów mistrzowskich, ale najważniejszym z nich pozostaje World Heavyweight Championship w 2011 r.

Walka zawodników dywizji Cruiserweight na wczorajszym Raw:

Kliknij tutaj aby zobaczy� wiadomo�� (Uwaga! mo�e zawiera� spoilery)

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Partnerzy

plagiat

Czat

Kontakt

Poznaj redakcje portalu.

Napisz do nas: redakcja@wrestling.pl

Reklamy