Vink & Thorne, Nikki Bella o debiucie Rousey, Riddle odpowiada krytykom, Jinder Mahal

Christian Jensen (Kcramsib)
Newsów: 185

Brendan Vink i Shane Thorne, od kilku tygodni pojawiający się regularnie podczas tapingów Raw, formalnie wciąż uznawani są za członków rosteru NXT. Dynamika ostatnich miesięcy (braki kadrowe związane z pandemią COVID-19, fala kwietniowych zwolnień) oraz niedawne połączenie duetu z nowym menadżerem, MVP, sugerują jednak, iż w każdej chwili może się to zmienić - podobnie jak miało to miejsce w przypadku niedawnych "przyśpieszonych" powołań Austina Theory czy The Forgotten Sons.

Dodatkowo, jak sugeruje "PWInsider", oficjele federacji pokładają w Australijczykach duże nadzieje. Ich szczególnym względami, co nie powinno zaskakiwać, cieszy się Vink. Zakontraktowany w 2019 roku weteran z 11-letnim stażem, występujący w ostatnich miesiącach w EVOLVE, określany jest przez niektórych mianem "nowego Brauna Strowmana".

***


Na amerykańskim rynku ukazała się niedawno autobiografia The Bella Twins zatytułowana "Incomparable". Udzielając wywiadów promocyjnych, Nikki odniosła się do debiutu w WWE Rondy Rousey: "Był to policzek dla wszystkich zawodniczek biorących udział w meczu, w main evencie, tylko po to, by zostać przysłoniętym przez prezentację Rondy. To nie powinno wydarzyć się w ten sposób. (...) Zdominowało to wiadomości po gali i stało się jedyną rzeczą, o której ludzie chcieli rozmawiać - nie o historycznym Royal Rumble czy dominacji Asuki. (...) Swoją drogą, nie pomogło to również Rousey. Nie dołączasz w ten sposób do drużyny, rzucono ją prosto do jaskini lwa."

***


WWE opublikowało na swoim kanale YouTube interesujący (RIP kayfabe) materiał, którego bohaterem był powracający niedawno do telewizji Jinder Mahal.

Link do filmu

***


Matt Riddle udzielił ostatnio obszernego wywiadu amerykańskiemu portalowi "SportsKeeda". Jednym z jego tematów był rzekomy heat, jaki spotkał go na zapleczu NXT z powodu aktywności na Twitterze. Były zawodnik UFC stanowczo zaprzeczył, jakoby miał z tego powodu problemy. Jednocześnie jednak przyznał, że poważne pretensje miało doń "kilka osób biorących wszystko zbyt poważnie" oraz "nierozumiejących zasad, na jakich działa ten biznes".

Komentarze

Komentarze z forum (2)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Skoro jest takim "weteranem" to niech mi ktoś powie jaki jest ten Vink w ringu?
Choć znając życie to nic specjalnego, gość jest wysoki i niekoniecznie ma skilla co widać na przykładzie innych przepushowanych dziadów typu Daun Strowman, Mahaladża i inni.

napisane przez CzaQ w dniu : 06-05-2020


Cytat: CzaQ

Skoro jest takim "weteranem" to niech mi ktoś powie jaki jest ten Vink w ringu?
Choć znając życie to nic specjalnego, gość jest wysoki i niekoniecznie ma skilla co widać na przykładzie innych przepushowanych dziadów typu Daun Strowman, Mahaladża i inni.


Tego nie wie nikt - z tych 11 lat bodaj 10 (lol) spędził w australijskich indysach, dopiero w grudniu 2019 W posłało go do Evolve, gdzie zbudowali mu na jobberach streak 6-0...

napisane przez Kcramsib w dniu : 07-05-2020

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy