Przyszłość Velasqueza, Xavier Woods, goście w programach WWE, zapowiedź NXT i AEW

Christian Jensen (Kcramsib)
Newsów: 189

Javier Mendez, wieloletni trener Caina Velasqueza, był ostatnio gościem w programie "Luke Thomas Show" na antenie radia SiriusXM. W trakcie rozmowy stanowczo zaprzeczył on, jakoby jego były podopieczny zamierzał powrócić w najbliższym czasie do oktagonu - jego zdaniem Velasquez, mimo niedawnego zwolnienia z WWE, zamierza w dalszym ciągu poświęcić się karierze zapaśniczej.

***


Dobre wiadomości dla fanów The New Day: Xavier Woods ujawnił ostatnio, iż przechodzona przezeń rehabilitacja kontuzjowanego ścięgna Achillesa przebiega zgodnie z planem. Zawodnik jest już w stanie biegać nie odczuwając bólu, co sugeruje rychły powrót do aktywności ringowej.

***


The Undertaker pojawi się podczas niedzielnego odcinka programu "WWE's The Bump". Z kolei fani "WWE Backstage" będą mieli w przyszłym tygodniu okazję wysłuchać kolejnej rozmowy z najbardziej kontrowersyjnym członkiem ekipy, CM Punkiem.

***


Podczas dzisiejszego odcinka NXT ujrzymy aż dwie walki z pasami mistrzowskimi w tle. Charlotte Flair postawi na szali posiadane przez siebie NXT Women's Championship w walce z Io Shirai, The Velveteen Dream spróbuje zaś przejąć należące do Adama Cole'a (Bay Bay) NXT Championship. Prócz tego zapowiedziano walkę Johnny'ego Gargano z Dominikiem Dijakovicem, swój oficjalny debiut ringowy zaliczyć ma również Karrion Kross - oczywiście w towarzystwie żony, Scarlett.

***


Z kolei główną atrakcją AEW Dynamite wydaje się debiut ringowy Matt'a Hardy'ego - "The Broken One" wystąpi w tag-team matchu, w którym podejmie, wspólnie z Kennym Omegą, duet Chris Jericho - Sammy Guevara. Inne zapowiedziane na ten odcinek starcia to: Cody vs. Joey Janela, Jon Moxley vs. Frankie Kazarian oraz Lance Archer vs. QT Marshall.

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy