Cody Rhodes, Io Shirai, Chris Jericho o WrestleManii X8, Wspaniały gest Johna Ceny

Michał Dołęga (Headliner9)
Newsów: 94

Cody Rhodes przyznał w wywiadzie, że planuje walczyć do 40. roku życia. Chciałby też, aby dzięki jego wysiłkom jego żona oraz mama nie musiały już więcej pracować, choć wie, że Brandi tak czy siak sama będzie chciała udzielać się zawodowo, a mama cały czas nie chce przyjąć do wiadomości, że syn robi wszystko, aby jak najlepiej się nią zająć.

Io Shirai w rozmowie z Tokyo Sports wyznała, że planowo miała wystąpić w Royal Rumble Matchu, ale przed galą doznała kontuzji w walce z Toni Storm, przez co koniec końców musiała pauzować do marca.

Chris Jericho w swoim podcaście "Talk is Jericho" narzekał niedawno, że wypłata za walkę wieczoru WrestleManii X8, którą stoczył z Triple H'em, została nierówno podzielona, bowiem Kanadyjczyk otrzymał zaledwie 1/5 całej kwoty. Koniec końców Vince McMahon naprawił swój błąd i wypłacił Jericho "zadośćuczynienie", jednak Y2J na początku był bardzo zirytowany postępowaniem szefa.

Pomimo pandemii COVID-19 John Cena nie przestał działać w ramach fundacji Make-A-Wish. Wielokrotny mistrz świata spotkał się z walczącym z rakiem chłopcem z Florydy, obdarowując go przy tym również wieloma gadżetami związanymi z WWE. Dla siedmiolatka była to niespodzianka i pewnie jeden z najlepszych dni w życiu.

Jak już jesteśmy przy Cenie - poniżej kompilacja "niedocenionych" momentów z jego kariery:

Link do filmu

dodane przez Michał Dołęga (Headliner9) w dniu: 05-05-2020 19:38:00

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Obecnie najważniejsza walka WM 35 to? Brock Lesnar vs. Seth Rollins
Ronda Rousey vs. Becky Lynch vs. Charlotte Flair
Triple H vs. Batista

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy