AJ Styles, The Forgotten Sons, Reigns wycięty z materiału, Becky Lynch

Michał Dołęga (Headliner9)
Newsów: 96

Uwaga! Paczka może zawierać otwarte spoilery z Raw!

Początkowo nieobecność AJ'a Stylesa miała trwać dłużej, jednak WWE zmartwione słabymi ratingami postanowiło przywrócić zawodnika, który przepracuje także Money in The Bank i będzie jednym z faworytów do zgarnięcia walizki.

Okazuje się, iż The Forgotten Sons dostali awans na SmackDown ze względu na kontuzję Jimmy'ego Uso i czasowe rozbicie grupy The Usos. Blake, Cutler i Ryker po prostu zastępują bliźniaków w feudzie o pasy tag-teamowe. Na MITB dojdzie do Fatal 4-Wayu, w którym zmierzą się The New Day, Miz&Morrison, The Forgotten Sons oraz Lucha House Party, a stawką będą oczywiście tytuły drużynowe SmackDown.

Podczas Raw wyświetlono materiał przedstawiający najciekawsze momenty związane z walizką Money In The Bank. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, iż numerem jeden na liście była chwila, w której Seth Rollins zainkasował kontrakt na WrestleManii 31, przypinając Romana Reignsa, który… został wycięty z tego materiału. WWE jak widać kontynuuje politykę niewspominania o byłym mistrzu, gdy ten pauzuje z powodu obawy o swoje zdrowie w obliczu pandemii COVID-19. Może to być też kolejny dowód na ochłodzenie relacji federacja-zawodnik, o czym informowaliśmy kilka dni temu.

Na przyszłotygodniowym Raw powróci Becky Lynch, aby skonfrontować się ze zwyciężczynią walki o walizkę Money in The Bank.

Siedziba WWE w przygotowaniach do Money in The Bank:

Link do filmu

dodane przez Michał Dołęga (Headliner9) w dniu: 05-05-2020 15:18:00

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy