Vader zasłabł w Japonii, Kto ma największe szanse na wygranie walizki MITB?

Arkao
Newsów: 1409

Do dramatycznej sytuacji doszło podczas Tatsumi Fujinami 45th Anniversary Show. Po zakończeniu Six-Man Tag Team Matchu Vader zemdlał w ringu i przez kilka minut sytuacja wyglądała groźnie. Legendarny zawodnik zmaga się z problemami z sercem, ale powodem zemdlenia był upadek w trakcie samej walki.

Powodem, dla którego Shinsuke Nakamura dołączył do rosteru SmackDown, jest chęć zastąpienia nim nieobecnego Johna Ceny. Przyszłość Azjaty w niebieskim brandzie zapowiada się bardzo dobrze, bowiem przypomnijmy, że jednym z głównych planów na WrestleManię 34 jest jego walka z AJ Stylesem o WWE Championship.

Wczoraj informowaliśmy, kto według portali bukmacherskich ma największą szansę na zostanie głównym mistrzem na Raw oraz SmackDown. Te same źródła uruchomiły zakład dotyczący zwycięzcy tegorocznego Money In The Bank Matchu. Poniżej znajdują się kursy:

Baron Corbin – 2.50
Shinsuke Nakamura – 3.00
Kevin Owens – 3.50
AJ Styles – 5.00
Sami Zayn – 7.00
Rusev – 9.00


Być może po rozdzieleniu Lany od Ruseva zostanie ona pełnoprawną zawodniczką. Amerykanka ponownie zaczęła się pojawiać na live eventach NXT, gdzie szkoli swoje umiejętności.

AJ Lee zaskoczona przez przyjaciela:

Komentarze

Komentarze z forum (1)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :


Cytat:

AJ Lee zakończona przez przyjaciela


Nie pierwszy raz :D
[youtube]http://youtube.com/watch?v=nl_KIF0JLwA[/youtube]

napisane przez Morison w dniu : 22-04-2017

Reklama

Partnerzy

plagiat

Czat

Kontakt

Poznaj redakcje portalu.

Napisz do nas: redakcja@wrestling.pl

Reklamy