Tapingi Impact Wrestling - powroty i debiuty, Crazzy Steve żegna się z federacją

Michał Sienkiewicz (Michcio)
Newsów: 720

UWAGA! Newspack zawiera otwarte spoilery pierwszego dnia tapingów oraz wczorajszego odcinka Impact Wrestling!

Jeremy Borash ogłosił w czasie trwania wczorajszych tapingów, że podczas dzisiejszych tapingów do Impact Wrestling powróci zawodnik niewidziany wewnątrz ringu TNA od 13 lat. Borash powiedział, że ostatni występ tego zawodnika miał miejsce na Victory Road 2005. Zapewne miał na myśli Victory Road 2004, gdyż w roku 2005 TNA nie organizowało takiej gali. W takim wypadku przypuszcza się, że może chodzić o Matta Sydala. Ostatni pojedynek Sydala w TNA miał miejsce właśnie na Victory Road 2004 w 20-Man X-Division Gauntlet Matchu. Dodatkowo Sydal zaczął właśnie obserwować profil Impact Wrestling na Twitterze.

Podczas tapingów do federacji z Nashville powrócili Low Ki oraz Sonjay Dutt. Oboje wystąpili w sześcioosobowym pojedynku o tytuł X-Division. Innymi uczestnikami byli Trevor Lee, Suicide, Andrew Everett oraz Dezmond Xavier. Low Ki wygrał pojedynek i został nowym mistrzem X-Division.
Powrót zaliczył także były zawodnik TNA, Crimson. W odcinku Impact Wrestling wyemitowanym dziś w nocy pojawiła się winieta, lecz w czasie tapingów Crimson oraz Jax Dane, występujący teraz pod nowymi ringname'ami (Mayweather oraz Wilcox) jako Veterans of War, pokonali Mario Bokarę i Fallah Bah.
Doszło także do debiutu mistrzyni kobiet GFW, Christiny von Eerie. Nie powinno to dziwić, gdyż podczas wczorajszego Impact Karen Jarrett oficjalnie ogłosiła połączenie Impact Wrestling oraz Global Force Wrestling.

W następnym odcinku Impact ujawnione zostaną daty live eventów letniego tournee. Będą to pierwsze live eventy zorganizowane przez federację od jesieni 2014 roku.

Członek The Decay, Crazzy Steve ogłosił na Twitterze, iż żegna się z Impact Wrestling.
Mimo tego, że dana sytuacja będzie miała miejsce za tydzień, Impact Wrestling już teraz udostępniło na Twitterze fragment materiału, w którym zawodnicy NFL D'Angelo Williams oraz Gary Barnidge spieszą z pomocą Moose'owi w jego pojedynku o tytuł TNA Grand przeciwko Davey Richardsowi. Materiał został usunięty.

Fight Network opublikowało materiał tyczący się pięciu najlepszych walk Christiana, gdy ten, jako Christian Cage, występował w TNA około 10 lat temu:

Kliknij tutaj aby zobaczy� wiadomo�� (Uwaga! mo�e zawiera� spoilery)

Komentarze

Komentarze z forum (2)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Low Ki to miał już kończyć z wrestlingiem i to chyba nie raz, a dalej jest w branży i ma wzięcie. Niedawno widziałem jego walkę w AAW, teraz zdobywa tytuł X-Division w TNA.

Tak się zastanawiałem co się dzieje z Crimsonem i odnalazł się, a jakże...w TNA :P

napisane przez filomatrix w dniu : 21-04-2017

(I Decay poszło z pizdu. A to dobra grupa była, Crazzy Steve miał dzięki niej większą rację bytu w fedce niż połowa obecnego rosteru, facetów w gaciach, o imionach których nawet nie za bardzo chce mi się szukać na wiki, żeby sprawdzić kim oni są do diabła.)

napisane przez Exozone w dniu : 21-04-2017

Reklama

Partnerzy

HoW

UndisputedPolska

plagiat

Czat

Kontakt

Poznaj redakcje portalu.

Napisz do nas: redakcja@wrestling.pl

Reklamy