WWE 2k23 Even Stronger

Stone Cold Podcast powróci na WWE Network? John Cena i Nikki Bella świętują

Arkao
Newsów: 1409

Możliwe, że w najbliższym czasie zobaczymy ponownie podcast Steve’a Austina na WWE Network. Co ciekawe, jednym z potencjalnych gości może być Undertaker. Deadman w przeszłości unikał występów w tego typu programach, ale kilka tygodni temu zakończył karierę i podobno zgodził się na występ u Austina. Pozostali kandydaci do występu w audycji legendy to: New Day, Goldberg, Hardy Boyz, Randy Orton, Charlotte i Kurt Angle.

Informowaliśmy już, że Aleister Black będzie uczestniczył w trasie głównego rosteru po Europie. Podczas gali w Rotterdamie otrzyma on nawet szansę walki o Cruiserweight Championship. Holender mimo potężnej budowy waży około 93kg, więc mieści się w limicie 205 funtów.

Bracia Sihra odnieśli się na Twitterze do zmiany nazwy drużyny z Bollywood Boyz na Singh Brothers. Przypomnijmy, że Gurv i Harv zadebiutowali na ostatnim SmackDown i dzięki nim Jinder Mahal został pretendentem do najważniejszego pasa mistrzowskiego.
Paige i Alberto El Patron ćwiczyli ostatnio w jednym ringu.John Cena i Nikki Bella w nietypowy sposób uczcili 500 tysięcy subskrybentów kanału Total Bellas:
Kliknij tutaj aby zobaczy� wiadomo�� (Uwaga! mo�e zawiera� spoilery)

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Partnerzy

HoW

UndisputedPolska

plagiat

Czat

Kontakt

Poznaj redakcje portalu.

Napisz do nas: redakcja@wrestling.pl

Reklamy