Undertaker nie powróci w tym roku, Sting na gali innej federacji

Arkao
Newsów: 1409

Plotki mówiące, że Undertaker może powrócić do ringu w tym roku, jak się okazało, nie miały odzwierciedlenia w faktach. Deadman finalnie nie pojawił się na SummerSlam i wszystko wskazuje na to, że nie zobaczymy go już w 2017r. Istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo, że legendarny wrestler już nigdy nie wejdzie między liny.

Dave Meltzer poinformował, że zatrzymanie pushu dla Barona Corbina nie miało nic wspólnego z Johnem Ceną. Lider Cenation był bardzo często oskarżany o grzebanie młodych gwiazd, ale tym razem nie można mu nic zarzucić. Według przecieków z zaplecza Lone Wolf jest sam sobie winny i feud z AJ Stylesem może go jeszcze bardziej pogrążyć.

Legenda WCW, TNA oraz WWE Hall of Famer Sting pojawił się jako general manager na gali federacji Bytown Championship Wrestling. Wielokrotny World Champion ostatni raz zawalczył na ringach WWE podczas Night of Champions 2015, gdy doznał kontuzji podczas walki z Sethem Rollinsem. W federacji BCW pojawiać się mają też takie osoby jak: RVD, John Morrison oraz James Storm.

Kilka miesięcy temu informowaliśmy, że istnieją szanse, że Shinsuke Nakamura zgarnie swój pierwszy pas mistrzowski WWE na specjalnym live evencie w Japonii. Prawdopodobnie jednak gala z Osaki nie będzie transmitowana na WWE Network, więc Jinder Mahal zachowa tytuł mistrzowski na terytorium rywala.

Przypadkowe ataki przyjaciół:

Kliknij tutaj aby zobaczyć wiadomość (Uwaga! może zawierać spoilery)

Komentarze

Komentarze z forum (1)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Fajnie by bylo jakby Undertaker wrocil na Wrestlemanie w 2018 r. i stoczyl pojedynek
z Goldbergiem lub Stingiem.

napisane przez grzegorz w dniu : 04-09-2017

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy