Kevin Owens przejdzie face turn? Pierwotne plany na feud Rollinsa z Wyattem

Arkao
Newsów: 1409

Możemy przekazać znakomitą wiadomość dla wszystkich fanów Darrena Younga. Były WWE Tag Team Champion całkowicie wyleczył już dolegającą mu kontuzję i powrócił na wczorajszym live evencie Raw. Nie wiadomo, kiedy oryginalny członek grupy Nexus pojawi się na gali telewizyjnej czerwonej tygodniówki, ale wydaje się, że to tylko kwestia czasu.

Od czasu debiutu w 2014r. Kevin Owens cały czas występuje w roli heela. Kanadyjczyk odgrywał „czarny charakter” zarówno w NXT, jak i potem na Raw oraz SmackDown. Z każdym miesiącem pojawia się jednak coraz więcej informacji mówiących, że Owens może przejść face turn. Możliwe, że dojdzie do tego pod koniec jego rywalizacji z Shane'em McMahonem, gdzie Kanadyjczyk postanowi pogodzić się ze swoim szefem.

Seth Rollins stwierdził ostatnio, że pierwotne plany na jego feud z Brayem Wattem zakładały, że będzie trwał on przez kilka gal PPV. Finalnie Wyatt wygrał zarówno na Great Balls of Fire, jak i później na Raw, a rywalizacja została zakończona. Następnie Rollins rozpoczął program z Deanem Ambrose'em, Sheamusem i Cesaro, a Wyatt na SummerSlam walczył z Finnem Balorem.

Przez kontuzję Samoa Joe WWE musiało zrezygnować z jego feudu z Johnem Ceną. W związku z tym lider Cenation na live eventach brandu Raw rywalizuje z Brayem Wyattem. Jak już informowaliśmy, na No Mercy będzie walczył z Romanem Reignsem.

Triple H vs Jeff Hardy:

Kliknij tutaj aby zobaczyć wiadomość (Uwaga! może zawierać spoilery)

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy