JBL zrezygnował z roli komentatora SD, Big Show vs Strowman na Raw

Giero
Newsów: 1641

WWE ogłosiło, że John "Bradshaw" Layfield przestanie pełnić funkcję komentatora na SmackDown. JBL jest ambasadorem Beyond Sport Global i postanowił w pełni oddać się pomocy tej fundacji. Oczywiście wciąż można spodziewać się, że Layfield będzie kontynuować współpracę z WWE.Na najbliższym Monday Night Raw dojdzie do Steel Cage Matchu między Big Showem a Braunem Strowmanem. Pojedynek ma być poważnym testem dla Strowmana przed jego konfrontacją z Brockiem Lesnarem na No Mercy.


Od poniedziałku na WWE Network będzie można obejrzeć drugą rundę, ćwierćfinały i półfinały Mae Young Classic.


Asuka mimo kontuzji ma pojawić się na live evencie w Osace 16 września. Zmieniono jednak 4 on 4 Tag Team Match kobiet na 3 on 4 Handicap Match. Asuka będzie obecna przy ringu jako wsparcie dla Becky Lynch, Charlotte i Naomi.

Karta na galę w Japonii:
Kliknij tutaj aby zobaczy� wiadomo�� (Uwaga! mo�e zawiera� spoilery)


Gościem ostatniego Busted Open Radio był Chris Jericho. Y2J zdradził, że w 2009 roku podsunął Vince'owi McMahonowi ideę zorganizowania walki pomiędzy nim a Floydem Mayweatherem. Jericho sugerował, że WrestleMania XXV byłaby idealną okazją do zarobienia wielkich pieniędzy na takim pojedynku. Oczywiście pomysł potraktowano żartobliwie, a Chris ostatecznie zmierzył się z trzema legendami: Jimmym Snuką, Rickym Steamboatem i Roddym Piperem.
W tym samym wywiadzie Jericho odniósł się do planów na jego występ na WrestleManii XXX. Chris chciał zmierzyć się z Brayem Wyattem. U boku Y2J-a byłby Shawn Michaels, a z drugiej strony reszta The Wyatt Familly. Ostatecznie do walki Chrisa z Brayem doszło dopiero na SummerSlam.

Od poniedziałku na WWE Network dostępna będzie nowa kolekcja z najważniejszymi momentami i walkami Stinga:
Kliknij tutaj aby zobaczy� wiadomo�� (Uwaga! mo�e zawiera� spoilery)

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Partnerzy

HoW

UndisputedPolska

plagiat

Czat

Kontakt

Poznaj redakcje portalu.

Napisz do nas: redakcja@wrestling.pl

Reklamy