GFW Network startuje w tym miesiącu, oświadczenie GFW odnośnie incydentu na TripleManii

Michał Sienkiewicz (Michcio)
Newsów: 720

Josh Matthews oraz Jeremy Borash w czasie ostatniego odcinka Impact ponownie wspomnieli o czymś w rodzaju GFW Network. Zapowiedzieli też, że usługa ta wystartuje już w tym miesiącu i będzie dostępna poprzez aplikację dla iOSa, Androida, a także poprzez stronę GlobalWrestlingNetwork.com. Usługa GFW ma oferować darmowy dostęp do archiwalnych odcinków Impact. Nie jest to jednak jeszcze potwierdzone, tak samo jak cena usługi. Więcej informacji wkrótce.

Global Force Wrestling ma zamiar sprowadzić Alberto El Patrona na kolejne tapingi Impact Wrestling, które odbędą się po 5 listopada (data gali Bound for Glory). Dodatkowo El Patron miałby przejść heelturn, będąc złym na federację za zawieszenie go.

Wygląda na to, że gala Impact pozostanie na antenie POP TV. Jeff Jarrett i zarządcy stacji mieli dogadać się co do umowy na rok 2018. Dodatkowo w nowym roku GFW ma utrzymać obecny format tapingów, czyli 12 odcinków Impact nagranych w ciągu kilku dni (tak jak to było podczas ostatnich tapingów Impact).

Członek grupy LAX Homicide nie występował podczas ostatnich tapingów GFW. Homicide miał nie być potrzebny przy obecnym storylinie dla LAX. Ostatnio GFW bardzo uważnie dobiera wrestlerów potrzebnych do realizacji tapingów, by nie wydać na nie więcej, niż to konieczne.

Global Force Wrestling wydało oświadczenie odnośnie incydentu, w którym zawodniczka AAA Sexy Star umyślnie kontuzjowała Rosemary na gali AAA Triplemania XXV.

"Było zaszczytem dla GFW mieć okazję wystąpić na gali AAA Triplemania XXV. Zawodnicy AAA, przeciwko którym mieli okazję występować nasi zawodnicy, są profesjonalistami i dzięki nim DJ Z lub Andrew Everett pokazali się świetnie w ringu, mimo niedawnego powrotu z kontuzji.

Incydent z udziałem Sexy Star położył się cieniem na świetnej gali. Jednakże przedstawiciele AAA zapewnili Nas, że odpowiednie środki w tej sprawie zostały podjęte. Zarówno meksykańska federacja, jak i Sexy Star oficjalnie przeprosiły Rosemary.

Czas jednak, by skupić się na pozytywach minionego weekendu i czekać na kolejne owoce współpracy pomiędzy GFW a AAA oraz NOAH."


Ten news nie jest związany z GFW, lecz wypadałoby o tym wspomnieć. Do tragicznego zdarzenia doszło w niedzielę na nielicencjonowanym evencie federacji BLOW (Balthazar's Ladies of Wrestling) z Oklahoma City. Wrestler William Ogletree zmarł dwa dni później w wyniku odniesionego na gali poważnego urazu głowy. Przyczyną był niepoprawnie wykonany spinebuster. Wujek zmarłego wrestlera, Joseph Ogletree, powiedział, że William dopiero niedawno zaczął występować w ringu, choć zainteresowanie taką aktywnością wykazywał już od lat. Dlaczego gala federacji BLOW nie była licencjonowana? Prawo stanowe Oklahoma nakazuje, by każde gala wrestlingu zdobyła wpierw pozwolenie od stanowej komisji. BLOW zorganizowało galę zanim otrzymali decyzję. William Olgetree miał 25 lat.

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Partnerzy

plagiat

Czat

Kontakt

Poznaj redakcje portalu.

Napisz do nas: redakcja@wrestling.pl

Reklamy