Batista w Hall of Fame? Plotki odnośnie powrotu Undertakera

Giero
Newsów: 2023

PWInsider poinformował, że jedną z głównych postaci Hall of Fame 2018 ma być Dave Batista. Jest to dość zaskakujące, bo "The Animal" nie jest w zbyt dobrych stosunkach z WWE. Batista odrzucał propozycje występów na ostatnich WrestleManiach, a w 2014 roku odchodził z federacji w napiętej atmosferze. Głównie przez to, jak była prowadzona jego postać.

Segment Johna Ceny z Romanem Reignsem na Raw pozostawił po sobie spore echo w mediach społecznościowych i zagranicznych. Nie tylko chodzi o styl, w którym obydwaj zawodnicy wygłosili promo, ale także i o częste nawiązywanie do The Undertakera. Narodziły się nawet spekulacje, że WWE planuje jeszcze jedną, ostatnią walkę z udziałem "Deadmana" i to właśnie z Johnem Ceną, ale niekoniecznie na WrestleManii. Oczywiście takie wieści trzeba traktować z dużym przymrużeniem oka. Undertaker w ostatnich latach dość często zmagał się z kontuzjami i ciężko powiedzieć, czy stać go na kolejny pojedynek.

WWE wciąż planuje stworzyć tygodniówkę poświęconą gwiazdom z Wielkiej Brytanii. Dla przypomnienia - w wakacje odbyły się już jedne nagrania, ale materiały zostały użyte w specjalnym, jednoodcinkowym programie. Tym razem jeszcze pod koniec roku ma ruszyć regularna seria.

Bruce Prichard w trakcie ostatnich podcastów "Something To Wrestle" zdradza sporo zakulisowych historii sprzed lat. Tym razem nawiązał do początków Johna Ceny w WWE. Prichard stwierdził, że Paul Heyman był jednym z największych przeciwników gimmicku rapera, w którym występował Cena. Ostatecznie to jednak Vince McMahon postawił na swoim i dał szansę Cenie.

Powraca "Total Bellas":Trzecia część Roster Reveal z Kevinem Owensem jako gość:
Kliknij tutaj aby zobaczy� wiadomo�� (Uwaga! mo�e zawiera� spoilery)

Komentarze

Komentarze z forum (1)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Już trochę stare to info o Prichardzie, już 2 dni temu Heyman się do tego odniósł na Twitterze - https://twitter.com/HeymanHustle/status/903043086284201984 - wypadałoby o tym też wspomnieć ;)

napisane przez aRo w dniu : 01-09-2017

Reklama

Partnerzy

plagiat

Czat

Kontakt

Poznaj redakcje portalu.

Napisz do nas: redakcja@wrestling.pl

Reklamy