Szczegóły negocjacji CM Punka z Fox, Bray Wyatt największą atrakcją, Nowy kontrakt Lany

Arkao
Newsów: 1346

Dave Meltzer poinformował, że informację o powrocie CM Punka do produktu WWE na zapleczu WWE Backstage znało tylko sześć osób. Z pracowników federacji tylko Renee Young wiedziała o wszystkim. Musiała ona bowiem zapowiedzieć byłego wielokrotnego World Championa. Szef Fox Sports 1 kilka razy wcześniej spotykał się z Punkiem, nawet publicznie. O wszystkim wiedziało też oczywiście kierownictwo WWE, ale szefostwo Fox było bardzo zaskoczone, że informacja o powrocie nie wypłynęła do internetu.

Co ciekawe, obecnie gwiazdą, która sprzedaje najwięcej produktów w WWE jest Bray Wyatt. Może być to ciekawe głównie z tego powodu, że Universal Champion jest czołowym heelem brandu SmackDown. Nie od dziś jednak wiadomo, że zbiera on bardzo dobrą reakcję wśród fanów. Planowano nawet, by podczas Hell in a Cell przeszedł face turn, ale na razie zrezygnowano z tego pomysłu.

Catherine Jo Perry, lepiej znana jako Lana, podpisała nowy kontrakt z WWE. Z zaplecza federacji dobiegają plotki, że jest to umowa na pięć lat. Podczas tego okresu obecna "partnerka" Bobby'ego Lashleya ma zarobić około 2.5 miliona dolarów.

Komentarze (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Obecnie najważniejsza walka WM 35 to? Brock Lesnar vs. Seth Rollins
Ronda Rousey vs. Becky Lynch vs. Charlotte Flair
Triple H vs. Batista

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy