Najbliższe główne feudy w NXT, Gdzie i kiedy następne TakeOver?

Arkao
Newsów: 1409

Gala NXT TakeOver ewidentnie zasugerowała, jakich walk możemy spodziewać się na lutowym TakeOver. Shayna Baszler wkrótce ma wejść do ringu z Rheą Ripley w pojedynku o pas mistrzowski kobiet NXT. Trzeba jednak pamiętać, że do gali pozostało jeszcze około trzy miesiące, więc możliwe, że Baszler otrzyma feud tymczasowy. Mało realne, by tak mocno promowana dwójka spotkała się już na jednej z tygodniówek.

Tego problemu nie ma za to Adam Cole. Lider Undisputed Ery docelowo ma spotkać się w main evencie gali TakeOver z Tommaso Ciampą, ale na ostatniej tygodniówce rozpoczęto też feud z Finnem Balorem. Istnieje też opcja, że podczas lutowej gali zobaczymy pojedynek trzech rywali. Faworytem do odebrania złota Cole'owi nadal jednak jest Ciampa, który zdołał odliczyć go na TakeOver.

Sama gala wyjątkowo odbędzie się w niedzielę. Nie będzie ona powiązana z żadnym PPV głównego rosteru. Gospodarzem eventu będzie miasto Portland, a PPV odbędzie się 16 lutego. Wcześniej za to miejsce będzie miało TakeOver UK, gdzie w walce wieczoru prawdopodobnie pasa mistrzowskiego będzie bronił Walter.

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy