Stan zdrowia Bobby'ego Fisha oraz Ilji Dragunova, Powrót do ringu Caina Velasqueza

Arkao
Newsów: 1409

Podczas wczorajszego odcinka NXT TV w walce drużynowej kontuzji doznał Bobby Fish i został on zastąpiony przez Rodericka Stronga. Undisputed Era wykorzystała tym samym zasadę Freebird. Cała sytuacja nie była workiem, a obecny tag team champion faktycznie doznał małego wstrząśnienia mózgu. Wrestlerzy, którzy byli obecni na zapleczu, uważają, że wyglądał on dobrze i bardzo prawdopodobne, że przerwa nie potrwa zbyt długo.

Już jutro będzie miała miejsce lokalna gala WWE w Mexico City. W walce wieczoru zaplanowano pojedynek między Brayem Wyattem a The Mizem w stalowej klatce. Tak jak wcześniej zapowiadano, na tej właśnie gali powróci do ringu Cain Velasquez. Były pretendent do mistrzostwa WWE stworzy drużynę razem z Humberto Carrillo i zawalczą oni z Karlem Andersonem i Lukiem Gallowsem.

Gwiazdor NXT UK Ilja Dragonov w ostatnim czasie musiał pracować z delikatną kontuzją. Rosjanin urazu doznał na evencie federacji westside Xtreme wrestling w Dreźnie. Walczył tam z Alexandrem Wolfe'em, czyli innym zawodnikiem federacji WWE. Nie wiadomo, czy konieczna będzie dłuższa przerwa od występów w ringu, ale dowiemy się tego w najbliższych dniach.

Bobby Fish

dodane przez Arkao w dniu: 29-11-2019 20:12:00

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy