AEW i WWE walczą o nazwy gal PPV, Feud Janeli z Sabianem możliwy? Publika Dynamite

Arkao
Newsów: 1409

W gabinetach urzędników trwa obecnie bardzo ciekawa walka między All Elite Wrestling a WWE. Cody Rhodes chce bowiem zastrzec jak najwięcej nazw gal PPV federacji WCW, których do tej pory nie używało WWE. Runnelsowi zależy najbardziej na tych eventach, których pomysłodawcą był jego ojciec. Informowaliśmy już was o tym, że udało mu się uzyskać event Bash at the Beach i stara się o Slamboree. Nie jest to koniec, ale WWE nie odpuszcza i też walczy o nazwy gal federacji, którą przecież sami wykupili.

Kilka tygodni temu pojawiały się informacje o potencjalnym feudzie między Joeyem Janelą a Kipem Sabianem. Chodziło oczywiście o Penelope Ford, która jest partnerką Janeli, ale na Full Gear pojawiła się u boku Sabiana. W tym momencie jednak takie plany nie istnieją, a wrestlerzy ci unikali się podczas Battle Royal Matchu rozegranego w poprzednim tygodniu.

Na arenie ostatniego Dynamite, które miało miejsce w Chicago, zgromadziło się trochę ponad 6 tysięcy widzów. Jest to więc słabszy wynik niż zarówno Raw, jak i SmackDown, które oczywiście też odbyły się w Chicago. Na galach federacji WWE pojawiło się jednak zarówno w piątek, jak i w poniedziałek ponad 7 tysięcy ludzi. Z oczywistych powodów Dynamite w tej rywalizacji pokonało jedynie NXT.

Cody Rhodes

dodane przez Arkao w dniu: 29-11-2019 19:53:00

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy