EC3 doznał wstrząśnienia mózgu, Walka brandów podczas Worlds Collide, Storyline Kai-Nox

Arkao
Newsów: 1409

Od kilku miesięcy kompletnie z wizji zniknął EC3 i nie pojawiały się żadne informacje o jego przyszłości. Dzisiaj jednak na zagranicznych portalach nareszcie ukazała się aktualizacja stanu zdrowia byłego TNA Heavyweight Championa. Pod koniec września doznał on poważnego wstrząśnienia mózgu, który spowodował, że musiał on odpocząć na jakiś czas od ringu. Nie wiadomo, kiedy dojdzie do powrotu EC3.

Co ciekawe, wiele wskazuje na to, że ostatnie Survivor Series nie będzie jedyną "wojną brandów" w ostatnim czasie. Oficjele federacji planują, by podczas Worlds Collide doszło do kolejnych walk zawodników NXT z wrestlerami Raw oraz SmackDown. Cały turniej ma być dużo poważniejszy niż rok temu. Przypomnijmy, że będzie on emitowany live, dzień przed Royal Rumble i dla fanów może być namiastką TakeOver.

Dave Meltzer poinformował, że storyline związany z atakiem Dakoty Kai na Mię Yim, a potem zdrada tej zawodniczki, był planowany od samego początku. Dakota miała być zawiedziona, że nie znalazła się w pierwotnym składzie drużyny Ripley, więc finalnie zemściła się na całym zespole. Wiele wskazuje na to, że na następnym TakeOver Kai może otrzymać singlową walkę z jedną ze zdradzonych partnerek.

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Partnerzy

plagiat

Czat

Kontakt

Poznaj redakcje portalu.

Napisz do nas: redakcja@wrestling.pl

Reklamy