Babatunde wraca do ringu, Książka Kane'a, Goldberg sprzedaje dom

Arkao
Newsów: 1359

W przyszłym tygodniu odbędą się dwie gale Evolve, w Livonii oraz Chicago. Walter dwa razy ma wziąć udział w walkach wieczoru, ale nie postawi on na szali pasa mistrzowskiego NXT UK. Pierwszej nocy zawalczy z Timothym Thacherem, a dzień później wejdzie do ringu z obecnym Evolve Championem, czyli Joshem Briggsem. Co ciekawe, na sobotnią galę w Chicago zapowiedziano drużyną walkę, w której udział weźmie Babatunde.

Kilka dni temu debiut miała książka wydana przez Kane'a. Glenn Jacobs nazwał ją "Mayor Kane: My Life in Wrestling and Liberty". Opowiada ona oczywiście zarówno o karierze Big Red Monstera na ringach WWE, jak i późniejszej drodze do zostania burmistrzem hrabstwa Knox w stanie Tennessee. Zakupić ją można w języku angielskim zarówno w formie papierowej, jak i elektronicznej.

Goldberg wystawił na sprzedaż swój dom w San Diego. Były WCW Champion oczekuje od potencjalnego kupcy 3.2 mln dolarów. Posiadłość ma 6800 stóp kwadratowych, posiada boisko do koszykówki, piękny basen oraz miejsce w garażu na 28 samochodów. Jednocześnie kupuje się stodołę dla zwierząt oraz 15 mil tras jeździeckich. Goldberg był pierwszym właścicielem, bowiem osobiście kazał zbudować ten dom w 1997 r.

Komentarze (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Obecnie najważniejsza walka WM 35 to? Brock Lesnar vs. Seth Rollins
Ronda Rousey vs. Becky Lynch vs. Charlotte Flair
Triple H vs. Batista

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy