Sheamus powraca, Przyszłość rywalizacji Braya Wyatta z Bryanem, Nowy wygląd pasa Universal

Arkao
Newsów: 1409

Podczas wczorajszego SmackDown wyemitowano pierwszą zapowiedź powrotu Sheamusa do ringu. Wszystko wskazuje na to, że Irlandczyk będzie członkiem brandu SmackDown, ale jednak wydaje się, że nie powróci do tag teamu z Cesaro. Irlandczyk wyglądał jak kilka lat temu, gdy miał swoje charakterystyczne włosy. Bardzo możliwe, że federacja szykuje dla niego poważny singlowy push, ale tego dowiemy się pewnie podczas powrotu.

Kontynuowany będzie też storyline z udziałem Braya Wyatta i Daniela Bryana. Dwójka ta będzie sobą zajęta minimum do czasu gali TLC. Wydawało się, że The Fiend może otrzymać nowego przeciwnika, ale jednak przedłużono story. Możliwe, że rywalem obecnego mistrza Universal podczas Royal Rumble będzie The Miz, lub odbędzie się na tej gali starcie trzech przeciwników.

Bray Wyatt na SmackDown podczas segmentu Firefly Funhouse przedstawił zupełnie nowy wygląd pasa mistrzowskiego Universal. Znajduje się na nim podobizna Fienda, ale nie wiadomo, czy będzie on używany tylko podczas tych segmentów, czy jednak na stałe.

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy