Kiedy wróci Brock Lesnar? Handicap Match zapowiedziany na Raw, Wielka cena za pas Wyatta

Arkao
Newsów: 1409

Brock Lesnar prawdopodobnie nie powróci już w tym roku do telewizji. Obecny WWE Champion opuści zarówno galę TLC, jak i kilka następnych Raw i po nowym roku rozpocznie nowy storyline prowadzący do Royal Rumble. Nie wiadomo oczywiście, kto będzie następnym rywalem byłego UFC Heavyweight Championa. Cain Velasquez jako członek brandu SmackDown raczej odpada z tego grona, a Rey Mysterio będzie zajęty jako nowy mistrz Stanów Zjednoczonych. Możliwe, że Lesnar będzie wmieszany w storyline między Owensem a Rollinsem, ale dowiemy się tego dopiero za kilka tygodni.

Na najbliższym Monday Night Raw zobaczymy kontynuację feudu między Charlotte a Asuką. Córka wielokrotnego World Championa wejdzie do ringu w handicap matchu z Kabuki Warriors. Bardzo możliwe, że na grudniowym PPV zobaczymy singlowe starcie między Charlotte a Japonką. Drugą możliwością jest wmieszanie w to wszystko Becky Lynch.

W sklepie WWE pojawiła się możliwość zakupu repliki najnowszego pasa mistrzowskiego Universal. Przedstawia on oczywiście postać Fienda, ale cena robi wrażenie. By zakupić sobie taką rzecz, trzeba wydać prawie 6.5 tysiąca dolarów. Potwierdza to jednocześnie, że wszystkie rzeczy związane z Brayem Wyattem znakomicie się sprzedają i oficjele chcą to wykorzystać.

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy