Matt Hardy w lutym odejdzie z WWE? Rollins vs Owens na TLC? Ulubieńcy Kurta Angle'a

Arkao
Newsów: 1409

W lutym kończy się kontrakt Matta Hardy'ego z federacją WWE. W tym momencie obydwie strony rozpoczęły negocjacje potencjalnego kontraktu. Wiele zależy od tego, jak w przyszłości będzie wykorzystany były TNA World Champion, bo zdaje on sobie sprawę, że następny kontrakt może być jego ostatnią dużą umową i chce ją dobrze wykorzystać. WWE nie użyło gimmicku Broken Matta, który stał się sławny w mniejszych federacjach. Być może Matt Hardy postara się powrócić w dawnym gimmicku do innej organizacji.

W main eventach ostatnich live eventów regularnie pojawiają się Seth Rollins oraz Kevin Owens. Wszystko wskazuje na to, że dwójka ta spotka się w ringu podczas gali TLC i mogą nawet otrzymać jakiś gimmick match. W całą sytuację będą też zamieszani Authors of Pain, których federacja po miesiącach stagnacji chce nareszcie lepiej wykorzystywać.

Kurt Angle wziął ostatnio udział w panelu Q&A, w którym został zapytany, kto według niego zasługuje na większy push w WWE. Mistrz Olimpijski z Atlanty stwierdził, że duże umiejętności mają Shorty G, Cedric Alexander oraz Lacey Evans.

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy