Sytuacja Brocka Lesnara, Ogłoszenie Hulka Hogana, powrót Johna Ceny, legenda chwali Cole'a

Paweł Trytko (TheVillain)
Newsów: 46

Zdaniem Dave'a Meltzera powodem, dla którego Vince McMahon chce zatrzymać Brocka Lesnara w swojej federacji jest pokazanie światu, że WWE jest lepsze od UFC, które także jest zainteresowane usługami aktualnego WWE Universal Championa. Ponadto według dziennikarza Brock podpisał przejściowy, trzymiesięczny kontrakt obejmujący dwie walki [jedną z nich jest walka z Romanem Reignsem na Summerslam], po których zawodnik być może przejdzie ponownie do oktagonu.

Podczas konwentu z fanami Hulk Hogan zapowiedział 'wielkie ogłoszenie' na 27 października, które wyda za pomocą swojej strony hulkhogan.com. Dzięki temu po raz kolejny ożywiły się plotki, jakoby Hulk miał powrócić do WWE. Niektórzy dopatrują się w tym ogłoszeniu jednak czegoś innego – otwarcia własnej federacji wrestlingowej lub powrotu do ringu. Ostatnia opcja mogłaby zostać połączona z powrotem w największej federacji na świecie.

John Cena ogłosił za pomocą portalu Twitter, że do jego powrotu do kwadratowego pierścienia dojdzie już 1 września podczas live eventu w Szanghaju. Zawodnik powinien powrócić do telewizji podczas gali w Australii w październiku.

Diamond Dallas Paige, legenda WCW oraz WWE Hall of Famer, skomplementował na antenie TSN 1500 Toronto aktualnego NXT North American Championa Adama Cole'a. Były wrestler porównał go do Shawna Michaelsa i stwierdził, że porównanie to jest tak oczywiste jak porównanie młodego, debiutującego w NBA koszykarza do Michaela Jordana. Czekamy na pomysły w komentarzach, co to stwierdzenie ma oznaczać ;)

Już jutro o 11:06 czasu lokalnego (5:06 we wtorek czasu polskiego) na antenie WWE Network premierę będzie miał najnowszy odcinek Table for 3. Gośćmi odcinka będą Nia Jax, Natalya oraz Beth Phoenix.

Komentarze

Komentarze z forum (2)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :


Cytat:

Zdaniem Dave'a Meltzera powodem, dla którego Vince McMahon chce zatrzymać Brocka Lesnara w swojej federacji jest pokazanie światu, że WWE jest lepsze od UFC


Ja pierdole, to niech Vince opierdoli gałe Lesnarowi na wizji i pokaże, że ma lepsze głębokie gardło od Danki :roll: to byłby spokojnie kolejny aspekt czemu WWE > UFC :roll:Skoro Joshua wróci dopiero 1 września to nie zesquashuje Andrzeja na Summerslam żeby było 1:1 w rywalizacji i na kolejnej WMce prawdziwa walka.. szkoda. Choć z drugiej strony do dupy jak Takerowi powtarzają się rywale kiedy np. nigdy na największej scenie nie zawalczył choćby z Krzysiem Jerycho.

napisane przez CzaQ w dniu : 06-08-2018


Cytat: CzaQ

Skoro Joshua wróci dopiero 1 września to nie zesquashuje Andrzeja na Summerslam żeby było 1:1 w rywalizacji i na kolejnej WMce prawdziwa walka.. szkoda. Choć z drugiej strony do dupy jak Takerowi powtarzają się rywale kiedy np. nigdy na największej scenie nie zawalczył choćby z Krzysiem Jerycho.Kurde, prawie edytowałem zamiast zacytować. Trzeba się przyzwyczajać no nowej opcji ;)

A czemu Jericho miałby walczyć z Takerem? Ja wiem, że legenda, ale od x lat to midcarder/upper midcarder. Ja wiem, że Rusev w Arabii, no ale ciii, bo nie pasuje mi do opinii ;)

napisane przez TheVillain w dniu : 07-08-2018

Reklama

Partnerzy

HoW

UndisputedPolska

plagiat

Czat

Kontakt

Poznaj redakcje portalu.

Napisz do nas: redakcja@wrestling.pl

Reklamy