Nowe wieści odnośnie SummerSlam, Kane burmistrzem, kontuzja Blacka

Kamil Gieroba (Giero)
Newsów: 841

Wygląda na to, że są coraz mniejsze szanse na rewanżowe starcie The Undertakera z Johnem Ceną. Do SummerSlam jest coraz mniej czasu, a do wszelkich konkretnych porozumień daleko. Być może jeden z nich pojawi się jako "niespodzianka" na gali, ale raczej nie w roli walczącego.

Skoro jesteśmy przy SummerSlam, to WWE potwierdziło wczoraj walkę Shinsuke Nakamury z Jeffem Hardym o WWE United States Championship. Biorąc pod uwagę ostatnie wydarzenia z Randym Ortonem, nie jest wykluczone, że pojedynek zostanie zmieniony w Triple Threat Match.

Glenn Jacobs, który w WWE występuje jako Kane, został nowym burmistrzem Knox County. Sam Kane nie wyklucza połączenia obowiązków zawodnika, jak i polityka, jeżeli tylko będą odpowiadać mu terminy występów.WWE potwierdziło kolejne nazwiska uczestniczek Mae Young Classic. Są to: Rachel Evers (Rachael Ellering), Allysin Kay (Sienna, była mistrzyni w Impact Wrestling), MJ Jenkins (nowa rekrutka Performance center), Xia Li (NXT) i Zatara. W turnieju pozostało jeszcze jedno wolne miejsce.

Will Ospreay na Twitterze przyznał, że w 2015 roku dużo organizacji interesowało się jego osobą, w tym między innymi WWE. Sam zawodnik wybrał ostatecznie ofertę z NJPW.


Aleister Black doznał kontuzji podczas jednego z ostatnich Live Eventów NXT. Sytuacja jest dość tajemnicza, bo wciąż nie wiadomo, z jakim dokładnie urazem wzmaga się zawodnik. Jednak występ byłego NXT Championa na TakeOver: Brooklyn IV stoi pod znakiem zapytania. Jeżeli nie zdąży wrócić do pełnego zdrowia, to Tommaso Ciampa prawdopodobnie postawi pas mistrzowski, po raz kolejny walcząc z Johnnym Gargano.

WWE poinformowało także o problemach zdrowotnych Dashy Fuentes. Reporterka wzmaga się z urazem ścięgna Achillesa, przez co nie może pojawiać się na galach.


7 times referees failed: WWE List This!


Full Match - Naomi vs Natalya:

Link do filmu

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Obecnie najważniejsza walka WM 35 to? Brock Lesnar vs. Seth Rollins
Ronda Rousey vs. Becky Lynch vs. Charlotte Flair
Triple H vs. Batista

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy