Ranallo skomentuje MYC, plany FOX, Riddle w końcu w WWE?

Kamil Gieroba (Giero)
Newsów: 864

Mauro Ranallo prawdopodobnie będzie jednym z komentatorów drugiej edycji turnieju Mae Young Classic. Według PWInsider towarzyszyć będzie mu Beth Phoenix lub Lita. Za tydzień ruszą nagrania w Full Sail University.

FOX wciąż nie rezygnuje z planów rozszerzenia ramówki. Wiadomo, że jesienią 2019 roku stacja zacznie emitować SmackDown Live. Raczej nie uda się pozyskać praw do NXT, ale FOX planuje wprowadzić przynajmniej specjalne programy typu pre-show i post-show do SD.
Pojawiły się też dość zaskakujące informacje odnośnie podziału na brandy w ostatniej audycji Wrestling Observer Radio. Istnieje duże ryzyko, że jeżeli w najbliższym roku ratingi dalej będą na tak słabym poziomie, to WWE ponownie zrezygnuje z podziału.

Matt Riddle potwierdził ostatnio, że negocjuje warunki kontraktu zarówno z WWE, jak i z NJPW. Co ciekawe, część źródeł twierdzi już, że Riddle podpisał umowę z organizacją Vince'a McMahona i pojawi się wśród widowni najbliższej gali NXT TakeOver: Brooklyn. Na razie zawodnik ma zaplanowane kilka występów w EVOLVE.

Mark Henry w ostatnim wywiadzie mocno chwalił występ Brocka Lesnara na ostatnim Raw. Szczególnie jego udział w segmencie kończącym galę.Rezultaty wczorajszego epizodu NXT:


Za tydzień ringowy debiut w NXT zaliczy Keith Lee.


Ronda Rousey ostatnio aktywnie promuje zarówno film "Mile 22", jak i rozmawia o jej przejściu do WWE.

Link do filmu


Ostatni epizod UpUpDownDown:

Link do filmu

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy