Status Samoa Joe, Nigel McGuinness urlopowany, ugoda Flair-WWE, Bray Wyatt

Christian Jensen (Kcramsib)
Newsów: 213

Jak donosi "Wrestling Observer Newsletter", Nigel McGuinness znalazł się na liście pracowników urlopowanych przez WWE podczas kwietniowej fali zwolnień spowodowanych "globalną sytuacją" epidemiologiczną. Należy podkreślić, iż popularny komentator wciąż pozostaje pod kontraktem z federacją, jego przyszły powrót do NXT, choć niepewny, nie jest więc wykluczony.

***


Zakończyła się trwająca kilka miesięcy batalia prawna dotycząca praw do trademarku "The Man". Jego dotychczasowy posiadacz, Ric Flair, poszedł na ugodę z WWE, odsprzedając firmie pełnię praw do hasła używanego w ostatnich latach przez Becky Lynch.

***


Pozostając w temacie komentatorów: Samoa Joe, od kilku tygodni pełniący (ponownie) funkcję color commentatora podczas tapingów Monday Night Raw, wciąż nie dostał od lekarzy zgody na powrót do aktywności ringowej po przebytej w ostatnich miesiącach serii kontuzji, w tym przynajmniej dwóch wstrząsach mózgu. Nie jest też pewne, kiedy (i czy w ogóle) ją uzyska, obecnie więc uznawany jest przez WWE za stałego członka zespołu spikerskiego.

Samoańczyk zastąpił w tej roli Jerry'ego Lawlera, odsuniętego od pracy przed kamerami z uwagi na wiek i związane z nim zagrożenie "globalną sytuacją".

***


28 maja był radosnym dniem dla Braya Wyatta - on i jego partnerka, JoJo Offerman, powitali na świecie swoje drugie dziecko, córeczkę, Hyrie. Gratulujemy!

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy