Kolejna gwiazda NXT z promocją? Darmowa wersja WWE Network, Rob Gronkowski zwolniony

Christian Jensen (Kcramsib)
Newsów: 189

Informowaliśmy w ostatnich tygodniach, iż promocję do jednego z dwóch głównych rosterów WWE otrzymają w najbliższym czasie dwaj zawodnicy NXT, Matt Riddle (już zapowiedziany na SmackDown) oraz Dominik Dijakovic (który najprawdopodobniej wzmocni Raw). Okazuje się, że to nie koniec osłabień żółtego brandu: według pojawiających się spekulacji, na jedną z dwóch flagowych tygodniówek przejść ma w najbliższym czasie również Chelsea Green. Prawdopodobnym wydaje się, że trafi ona na Raw, gdzie zawiąże sojusz z Charlotte - jego zaczątki mogliśmy oglądać podczas ubiegłotygodniowego odcinka NXT.

***


1 czerwca WWE udostępniło fanom okrojoną, darmową wersję portalu WWE Network. W jej ramach fani oglądać mogą, m.in., wybrane archiwalne odcinki Raw, SmackDown i NXT, minione sezony reality show "Total Bellas" oraz "Miz & Mrs", a także cykliczne programy: "Ride Along", "Table For 3" czy "Raw Talk".

Jednocześnie federacja poinformowała o zaprzestaniu przyznawania nowym użytkownikom portalu nielimitowanego darmowego dostępu do treści w pierwszym miesiącu po założeniu konta.

***


WWE oficjalnie poinformowało o rozwiązaniu umowy z Robem Gronkowskim. Amerykański futbolista, zakontraktowany przez federację niedługo przed tegoroczną WrestleManią, przygotowuje się obecnie do powrotu na boiska NFL w barwach Tampa Bay Buccaneers.

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy