Czy Maverick naprawdę został zwolniony? Uraz byłego mistrza, Gallows i Anderson

Christian Jensen (Kcramsib)
Newsów: 222

Jak wiadomo, podczas wyemitowanego w środę odcinka NXT El Hijo del Fantasma wygrał finał turnieju, którego stawką był tytuł tymczasowego mistrza NXT Cruiserweight. Większe emocje od samej walki wzbudził jednak segment po jej zakończeniu, kiedy to żegnający się z federacją rywal nowego mistrza, Drake Maverick, otrzymał od Triple H'a nowy kontrakt zawodniczy. Przebieg całego turnieju, zwieńczony "feel good momentem" z podpisaniem nowej umowy, wśród części fanów wzbudził podejrzenia, jakoby zwolnienie Brytyjczyka od samego początku stanowiło element długofalowego storyline'u. Jak się okazuje, niesłusznie: Maverick faktycznie został zwolniony podczas kwietniowych cięć, jego późniejsza postawa (w szczególności zaś odzew fanów na zamieszczony przezeń film na Twitterze) spotkała się jednak z tak ciepłym przyjęciem oficjeli, że ci zgodzili się zaoferować Brytyjczykowi nową umowę - do jej faktycznego podpisania doszło w początkach tego tygodnia.

Do sytuacji Mavericka odniósł się również jego przyjaciel, Drew McIntyre. W shootowym wywiadzie udzielonym portalowi "SportsKeeda" przyznał on, że pomysłodawcą całej historii był sam zawodnik.

***


Jinder Mahal poinformował na Instagramie, że doznał w ostatnich dniach kontuzji kolana. Charakter urazu pozostaje nieznany, wiadomo jednak, iż wymagała ona interwencji chirurga. Związana z rekonwalescencją po zabiegu przerwa od występów praktycznie przekreśla planowany przez WWE feud między byłym WWE Championem a jego niegdysiejszym kompanem z 3MB, Drew McIntyre'em.

Przypomnijmy, że Jinder Mahal powrócił do telewizji w kwietniu, po zakończeniu rehabilitacji po przebytej w czerwcu operacji rzepki kolanowej. Co niepokojące, najnowszy uraz dotyczy tego samego kolana.

***


Kwestią czasu wydaje się powrót duetu Luke Gallows/Karl Anderson do New Japan Pro Wrestling. Zwolnieni w kwietniu zawodnicy, których 90-dniowa klauzula zakazu występów wygasa 14 lipca, są zdeterminowani w kwestii powrotu do Japonii i, jak donosi Dave Meltzer, są już "po słowie" z oficjelami federacji.

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy