Gwiazda NXT na Raw? Kurt Angle wróci do WWE? Cięcia płac, Chris DeJoseph

Christian Jensen (Kcramsib)
Newsów: 212

Bardzo prawdopodobnym wydaje się, iż piątkowy występ Kurta Angle na SmackDown nie był jego pożegnaniem z federacją McMahonów. Jak donosi Paul Davis, mistrz olimpijski z Atlanty (z którym WWE rozstało się w trakcie kwietniowej fali zwolnień) prowadzi rozmowy z federacją na temat nowego kontraktu. Jeśli wierzyć przeciekom z zaplecza, szanse na osiągnięcie porozumienia wydają się duże: federacja (a przede wszystkim jej szef, Vince McMahon) po przeanalizowaniu sytuacji uznała, że zwolnienie byłego WWE Championa było błędem, mogłoby bowiem doprowadzić do wzmocnienia konkurencji - w szczególności All Elite Wrestling. Z drugiej strony Angle nie czuje żalu o kwietniową decyzję i gotów jest podpisać nową umowę, warunkami zbliżoną do tej, jaka obowiązywała ostatnio.

***


Matt Riddle nie jest jedyną postacią, która zamieni w najbliższym czasie NXT na jeden z dwóch "głównych" brandów. Jak donosi Dave Meltzer na antenie Wrestling Observer Radio, podobny los czeka lada moment innego weterana sceny niezależnej, Dominika Dijakovica - ma on zasilić roster Monday Night Raw w ciągu najbliższych tygodni.

***


Jak informowaliśmy ostatnio, z pracą w WWE pożegnał się jeden ze scenarzystów, Chris DeJoseph. Bezpośrednią przyczyną jego odejścia okazała się czwartkowa kłótnia z właścicielem federacji, Vince'em McMahonem - jej szczegóły nie są znane, wiadomo jednak, iż podirytowany Mr. McMahon w ostrych słowach zarzucił swojemu podwładnemu brak profesjonalizmu, po czym zwolnił go dyscyplinarnie.

DeJoseph powrócił do federacji w grudniu ubiegłego roku po tym, jak zamieścił na Twitterze serię postów krytykujących All Elite Wrestling.

***


20% - o tyle obniżone zostały ostatnio pensje większości sędziów oraz producentów w WWE. Jest to oczywiście efekt kolejnych oszczędności poczynionych przez federację w wyniku "globalnej sytuacji" epidemiologicznej.

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy