Status Rhodesa, problemy Wighta, rezultaty Battle of the Belts

Giero
Newsów: 1800

Wiadomo więcej na temat statusu Cody'ego Rhodesa. Okazuje się, że nie tyle jest on zakażony koronawirusem, co wykryto go u jednego z członków jego rodziny. Dlatego wraz z Brandi poddali się izolacji. Jest to o tyle pocieszające, że TNT Champion będzie mógł wrócić do akcji od razu po kwarantannie.

Zostając w tematach zdrowotnych - niezbyt dobre wieści dochodzą odnośnie do Paula Wighta. Weteran zdołał zaliczyć ringowy debiut w All Elite Wrestling kilka miesięcy temu i wydawało się, że będzie kontynuował występy. Niestety, ma ponoć spore problemy. Zauważyli to między innymi fani podczas ostatniego Dynamite. Wight był jednym z sędziów walki Adam Page - Bryan Danielson. Zarówno pojawiając się na arenie, jak i opuszczając ją, miał spore trudności. Wygląda to na problemy z biodrami i nogami, a w końcu jest już po kilku operacjach. AEW zatem będzie na razie go oszczędzało.

Poniższe newsy zawierają podsumowanie wydarzeń z AEW Battle of the Belts!

Za nami pierwszy specjalny epizod AEW na TNT. W walce otwierającej doszło do starcia Dustina Rhodesa z Sammym Guevarą o tymczasowe mistrzostwo TNT. Triumfalnie wyszedł z tego pojedynku Guevara. W decydujących momentach uciekł z kombinacji finiszerów, którą Dustin próbował wykonać, a następnie przechytrzył rywala w roll-upie.FTW title nadal jest w rękach Ricky'ego Starksa. Pokonał Matta Sydala, a następnie po walce wraz z Hobbsem kontynuowali atak. Na pomoc Sydalowi przybyli Lee Moriarty i Dante Martin.

W walce wieczoru Britt Baker D.M.D. pokonała Riho, znajdując wreszcie sposób na Japonkę. Tym samym nadal jest mistrzynią kobiet. Warto odnotować, że podczas pojedynku kilkukrotnie doszło do kłótni Baker z Jamie Hayter, ale finalnie ona i Rebel sporo pomogły mistrzyni.

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Partnerzy

HoW

UndisputedPolska

plagiat

Czat

Kontakt

Poznaj redakcje portalu.

Napisz do nas: redakcja@wrestling.pl

Reklamy