WWE 2k23 Even Stronger

Data Rebellion, podsumowanie Hard To Kill 2022

Giero
Newsów: 1582

Impact Wrestling ogłosiło, że kolejne duże wydarzenie będzie miało miejsce 23 kwietnia i będzie to gala Rebellion.Od gali Hard To Kill pracę rozpoczął Tom Hannifan, znany z WWE jako Tom Phillips. Dołączył do Impact Wrestling za zwolnionego w ostatnich dniach Matta Strikera.

Poniższe newsy zawierają spoilery i podsumowanie wydarzeń z gali Impact Wrestling - Hard To Kill 2022!

Główną część show Hard To Kill poprzedził Countdown, które można oglądać na YouTube. Zobaczyliśmy w nim dwie walki: Jake Something pokonał Madmana Fultona, z kolei Mike Bailey w debiucie pokonał trzech rywali: Ace'a Austina, Chrisa Beya i Laredo Kida.

Link do filmu


Samo PPV otworzył historyczny Knockouts Ultimate X match. Zwycięsko z niego wyszła Tasha Steelz, która przechytrzyła Jordynne Grace, Alishę Edwards, Lady Frost, Rosemary i Chelsea Green. Tym samym Steelz będzie mogła zawalczyć o mistrzostwo Knockouts.


Trey Miguel obronił mistrzostwo X-Division w starciu z Steve'em Maclinem. To oznacza, że Maclin nie będzie mógł zawalczyć ponownie o ten pas, dopóki Miguel będzie go posiadał. Z kolei Jonathan Gresham obronił mistrzostwo ROH w walce z Chrisem Sabinem po pojedynku na zasadach pure.

Josh Alexander po wymagającym boju zdołał poddać Jonaha.

Eddie Edwards, Rich Swann, Willie Mack, Heath i Rhino triumfowali nad Good Brothers i Violent By Design w Hardcore War. Decydujący pin miał Heath, po Gore od Rhino na Karlu Andersonie.
Po pojedynku zwycięzcy zostali zaatakowani przez przedstawicieli Ring of Honor - Matta Tavena, Mike'a Bennetta, Vincenta i PCO.
Moose nadal jest głównym mistrzem Impact Wrestling. Zdołał wyjść zwycięsko z Triple Threat Matchu z Mattem Cardoną i W. Morrisseyem. W decydujących momentach doszło do sporego zamieszania z udziałem Chelsea Green i zaatakowanych sędziów. Moose zdołał jednak zyskać przypięcie na Cardonie.


Tym samym w walce wieczoru doszło do starcia o mistrzostwo kobiet. Warto podkreślić, że wcześniej, w trakcie gali Gail Kim zakazała ingerencji Matthewowi Rehwoldtowi. W innym przypadku ten zostałby zwolniony, a Deonna automatycznie przegrałaby.
Ostatecznie z Texas Deatch Matchu, mimo sporych problemów, jako mistrzyni wyszła Mickie James, pokonując Purrazzo.

Pojedynek wśród publiczności oglądała mistrzyni ROH - Rok-C, z którą Deonna wkrótce ma zawalczyć.

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Partnerzy

HoW

UndisputedPolska

plagiat

Czat

Kontakt

Poznaj redakcje portalu.

Napisz do nas: redakcja@wrestling.pl

Reklamy