Poważna kontuzja Sashy Banks, WWE rozmawia z AEW, oglądalność SmackDown

Michał Dołęga (Headliner9)
Newsów: 274

WWE poinformowało, że podczas sobotniego live eventu Sasha Banks doznała kontuzji stopy. Badania wykazały, że rekonwalescencja potrwa od 6 do 8 tygodni, więc możliwe, że uda jej się wrócić do zdrowia jeszcze przed WrestleManią.

Według informacji "Ringside News", WWE rozpoczęło współpracę z AEW. Marzycieli jednak muszę zmartwić, bo nie chodzi o jakieś wymiany zawodników pomiędzy federacjami i ewentualne "dream matche", ale o udział gwiazd AEW w nadchodzących filmach dokumentalnych wyprodukowanych przez WWE. Podobno John Laurinaitis miał rozmawiać o tym z Tonym Khanem i mówi się o biografiach zawodników, którzy w przeszłości występowali w WWE, a obecnie pracują w AEW, jak np. Cody Rhodes, Chris Jericho czy Jon Moxley.

Piątkowe SmackDown osiągnęło widownię na poziomie 2,16 miliona widzów przy ratingu 0.55, co jest wzrostem w porównaniu do zeszłego tygodnia, kiedy to show obejrzało 1,97 miliona fanów przy ratingu 0.48. Wzrost ten jest spowodowany najprawdopodobniej powrotem Romana Reignsa po krótkiej absencji spowodowanej koronawirusem.

Rey Mysterio vs. Eddie Guerrero - SmackDown 2005:

Link do filmu

dodane przez Michał Dołęga (Headliner9) w dniu: 09-01-2022 16:57:00

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy