Nie żyje Bob Saget, osiągnięcie Lesnara, Reigns straci pas? Status Reya Fenixa

Michał Dołęga (Headliner9)
Newsów: 302

Newspack zaczynamy od bardzo smutnej wiadomości, bowiem wczoraj w wieku 65 lat zmarł Bob Saget - amerykański komik, znany z serialu "Pełna Chata", a także fan wrestlingu, który pojawił się kiedyś na gali nieistniejącej już federacji Chikara.

Brock Lesnar, pokonując na Day 1 Big E, Kevina Owensa, Setha Rollinsa i Bobby'ego Lashleya po raz piąty w swojej karierze zdobył tytuł WWE, zrównując się tym samym ze Steve'em Austinem:



Według Dave'a Meltzera, pierwotne plany na najbliższe miesiące zakładały, że na Day 1 Seth Rollins zdobędzie pas WWE, a Brock Lesnar pas Universal. Wtedy Rollins miałby bronić tytułu na WrestleManii, natomiast o drugi ponownie zmierzyliby się Roman Reigns z Brockiem Lesnarem. Dziennikarz twierdzi, że WWE wciąż może dokonać czegoś takiego, co oznaczałoby, że Seth Rollins zdetronizuje Romana Reignsa i zabierze pas Universal na Raw, natomiast Brock Lesnar będzie występował na SmackDown i na WrestleManii będzie bronił pasa WWE przeciwko Reignsowi.

Rey Fenix doznał poważnie wyglądającej kontuzji na ostatnim Dynamite, ale już zapowiedział na Twitterze powrót w odmienionej wersji samego siebie:

dodane przez Michał Dołęga (Headliner9) w dniu: 10-01-2022 15:08:00

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Partnerzy

HoW

UndisputedPolska

plagiat

Czat

Kontakt

Poznaj redakcje portalu.

Napisz do nas: redakcja@wrestling.pl

Reklamy