Skradziono mistrzostwo NXT UK, Lars Sullivan znowu trenuje, Bobby Fulton walczy z rakiem

Arkao
Newsów: 1409

Do bardzo przykrego incydentu doszło dzisiaj w Stanach Zjednoczonych. Napadnięto na samochód Waltera i skradziono wiele wartościowych rzeczy, w tym pas mistrzowski NXT UK. Obecny mistrz nie jest jedyną ofiarą, bo Timothy Thatcher także stracił osobiste przedmioty. Dzisiaj Walter ma zaplanowaną walkę na gali Evolve i mimo wszystko dojdzie ona do skutku. Przypomnijmy, że kilka miesięcy temu podobny incydent spotkał mistrza AEW, Chrisa Jericho.

Kilka tygodni temu pojawiły się na zagranicznych portalach informacje, że Lars Sullivan może pauzować nawet do SummerSlam. W tym momencie jednak prognozy są dużo bardziej optymistyczne. Były wrestler brandu NXT powrócił już do ćwiczeń i możliwe, że za kilka miesięcy ponownie zobaczymy go na Raw lub SmackDown.

Legenda NWA Bobby Fulton poinformował na swoich mediach społecznościowych, że musi obecnie zmierzyć się z chorobą raka gardła. Wrestler ten wiele lat temu stworzył znakomity tag team o nazwie The Fanatics razem z Tommym Rogersem. Wygrali m.in. dwukrotnie mistrzostwo NWA Tag Team. Oprócz tego rywalizowali m.in. w All Japan Pro Wrestling. Redakcja portalu wrestling.pl składa życzenia powrotu do zdrowia w tym trudnym momencie.

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy