Roman Reigns prawdopodobnie wygra RR Match, Nowy kontrakt Lorcana, Rozwód na Raw

Arkao
Newsów: 1409

Push, jaki w ostatnim czasie otrzymuje Roman Reigns, jest spowodowany chęcią wypromowania go przed zwycięstwem w Royal Rumble Matchu. Najpierw został osobą, która zakończyła pojedynek drużynowy podczas Crown Jewel. Następnie zapewnił zwycięstwo SmackDown w tradycyjnym Survivor Series Matchu. Od jakiegoś czasu pojawiają się w sieci informacje, że "The Big Dog" jest szykowany jako potencjalny rywal dla Braya Wyatta. Byłby to już piąty main event największej gali roku Samoańczyka. Rekord nadal posiada jednak Hulk Hogan, który do walki wieczoru wchodził aż osiem razy.

W ostatnich tygodniach pojawiały się informacje, że Oney Lorcan jest niezadowolony w WWE i chce odejść z federacji. Niespodziewanie jednak ten sam zawodnik dzisiaj poinformował na swoim Twitterze, że podpisał nowy, długoletni kontrakt z WWE. Znajduje się on w organizacji od 2016 r., w tym czasie był członkiem rosteru NXT oraz dywizji Cruiserweight.

Podczas poniedziałkowego Raw sfinalizowany będzie rozwód między Rusevem a Laną. Dwójka ta od długich tygodni toczy feud, w który wmieszany został też Bobby Lashley. Wszystko wskazuje na to, że podczas TLC zobaczymy kolejną walkę Bułgara z Lashleyem. Nie wiadomo za to, jak długo będzie trwał cały storyline.

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy