Rey Mysterio i Johnny Mundo zmierzają do GFW, nowa rola Gail Kim, Patron pozbawiony tytułu

Michał Sienkiewicz (Michcio)
Newsów: 720

PWInsider.com podaje, iż Reyowi Mysterio został zaproponowany kontrakt z GFW, a sam zawodnik spotkał się z oficjelami GFW w poniedziałek. Niektóre źródła podają, że Rey jest bardzo blisko podpisania kontraktu i można się go spodziewać być może już na następnych tapingach.

Johnny Mundo, po wieloletnim runie w WWE znany głównie z występów w Lucha Underground, ma również trafić do GFW. W przypadku debiutu Mundo sprawa jest jednak jasna i Shaman of Sexy swój pierwszy występ dla GFW zaliczy na live eventach planowanych na 4, 5 oraz 6 sierpnia kolejno w Long Island, Staten Island oraz Bridgeport.

Jeremy Borash poinformował podczas konferencji z uczestnictwem mediów, że Gail Kim, która zapowiedziała koniec aktywnej kariery ringowej wraz z końcem bieżącego roku, pozostanie w GFW i będzie pracować na zapleczu jako road agent dywizji Knockouts. Borash wspomniał także, że GFW zakontraktowało dwie uznane w świecie wrestlingu zawodniczki. Nie ujawnił jednak, o kogo dokładnie chodzi.

World Association of Wrestling, w skrócie WAW, ogłosiło w poniedziałek, że Alberto El Patron został pozbawiony ich głównego tytułu mistrzowskiego. Nie byłoby w tym nic godnego uwagi, gdyby nie to, że WAW to federacja należąca do Knightów, czyli rodziny Paige.

Komentarze

Komentarze z forum (3)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Oh, Yeah ! Po cichu liczyłem, że uda się ściągnąć z LU kilka osób - w tym w/w dwójkę - i to te grube nazwiska.
Jeszcze Cage, Pentos, Sexy i Ivka i będzie mocarnie.
btw. Czyżby z LU źle się działo ?
Może Vampiro na komentarz zamiast Popa/Borasha ?

napisane przez Icon w dniu : 20-07-2017


Cytat: Icon

btw. Czyżby z LU źle się działo ?


Nie może być dobrze z federacją, która nagrywa tapingi na rok do przodu, a w środku sezonu robi przerwe na kilka miesięcy.

Jebać Pentagona, Mundo, Taye czy kogokolwiek innego. Jeżeli GFW sprowadzi Reya to będzie to gigantyczne wzmocnienie marketingowe. Zaczynają mi się podobać te transfery Jarretta.

napisane przez Arkao w dniu : 20-07-2017

jeśli ray będzie w TNA to chyba zaczne to oglądać

napisane przez triplehhhh w dniu : 21-07-2017

Reklama

Partnerzy

plagiat

Czat

Kontakt

Poznaj redakcje portalu.

Napisz do nas: redakcja@wrestling.pl

Reklamy